قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۴۴۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سرمربی شاهین بوشهر:

هواداران و مردم از ما انتظار نتیجه خوب دارند /شاهین یک باشگاه حرفه ای است

سرمربی شاهین بوشهر گفت: به بازیکنانم گفتم که اینجا یک باشگاه حرفه ای هست و شما نیز بازیکنان حرفه ای هستید و هواداران و مردم از ما انتظار یک بازی خوب و یک نتیجه خوب را دارند.

هواداران و مردم از ما انتظار نتیجه خوب دارند /شاهین یک باشگاه حرفه ای است

 میشو کریستوویچ، در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با پارس جنوبی جم عنوان کرد: باید خیلی صادق باشیم، کار بزرگی کردیم که در یک بازی سخت خارج خانه از سایپا امتیاز گرفتیم، بازیکنان در بازی سایپا خیلی جنگیدند و خیلی تلاش کردند ولی باید پیشرفت کنیم و قطعا تلاش می کنیم در آینده بهتر و بهتر باشیم. 

وی تصریح کرد: باید بگویم که متاسفانه بعد از بازی مشکل داشتیم و بعد از اینکه از تهران برگشتیم با بازیکنان در خصوص قوانین و احترام به شخصیت تیمی گفتگو داشتیم و به بازیکنان گفتم که اینجا یک باشگاه حرفه ای هست و شما نیز بازیکنان حرفه ای هستید و هواداران و مردم از ما انتظار یک بازی خوب و یک نتیجه خوب را دارند.

کریستیچوویچ افزود: در این بازی میلاد صارمی را به دلیل آسیب دیدگی در یک دوئل در بازی گذشته از ناحیه پا در اختیار نداریم و همچنین دیروز مطلع شدیم آقای موسی زاده عمل جراحی داشته اند و حداقل زمان بازگشت ایشان به تمرینات 15 روز خواهد بود و او را هم در اختیار نداریم.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: الان زمان ناراحتی و گریه کردن نیست و باید با تمام توان و تلاش به بازی دربی استان برویم. متاسفانه تا پایان نیم فصل هر سه یا چهار روز یک بازی داریم و این یک مشکل بزرگ است و زمان کافی برای تغییر عادت و شیوه بازی بازیکنانم را ندارم ولی باید تمام تلاش خود را داشته باشیم که نتیجه مناسبی کسب کنیم.


فراز کمالوند، سرمربی پارس جنوبی جم -به دلیل اینکه پرواز او ساعت ۴ عصر است- به نشست خبری پیش از بازی نرسید.

انتهای پیام 

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha