قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۴۲۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پلیس: هفت تن از عاملان اصلی اغتشاش های اخیر اصفهان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری هفت تن دیگر از لیدرها و عاملان اصلی اغتشاش های اخیر در یک عملیات پیچیده اطلاعاتی و پلیسی توسط ماموران این فرماندهی خبر داد.

پلیس: هفت تن از عاملان اصلی اغتشاش های اخیر اصفهان دستگیر شدند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سردار "مهدی معصوم بیگی" روز پنجشنبه اظهار داشت: در ادامه شناسایی عناصر اصلی اغتشاش و اخلالگران نظم عمومی که با سوءاستفاده وموج سواری بر اعتراضات مردم در خصوص طرح سهمیه بندی بنزین اقدام به تخریب و آتش زدن سازمان یافته اموال و اماکن عمومی و دولتی و تعرض به جان و مال مردم کردند، روز گذشته در یک عملیات پیچیده اطلاعاتی و پلیسی هفت نفر دیگر از این افراد در مخفیگاه های خود شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس؛ فرمانده انتظامی استان اصفهان، تخریب و آتش زدن تعدادی بانک، ناوگان حمل و نقل شهری و پمپ بنزین، تخریب چراغ های راهنمایی و رانندگی و المان های شهری، مسدود کردن تعدادی از خیابان ها و بزرگراه ها و تحریک مردم به تجمعات غیر قانونی و اقدامات هنجارشکنانه را از جمله اتهامات متهمان دستگیر شده بیان کرد.

وی خاطر نشان کرد: متهمان در مواجهه با اسناد و مدارک پلیس به تخریب و آتش زدن اموال و اماکن عمومی و تحریک مردم به منظور اخلال در نظم عمومی اقرار کردند.

سردار معصوم بیگی با بیان اینکه دستگیر شدگان به همراه پرونده تحویل مراجع قضائی شدند گفت: تمامی عوامل اصلی مرتبط با اغتشاش های اخیر در استان اصفهان و مزدوران ضد انقلاب خارج نشین زیر ذره بین و چتر اطلاعاتی پلیس قرار دارند و به زودی باقیمانده آن ها نیز دستگیر و به دست قانون سپرده شده و به سزای اعمال مجرمانه خود خواهند رسید.

در پی ناآرامی های اخیر اصفهان که پس از اعلام افزایش قیمت بنزین انجام شد؛ شماری از اماکن عمومی شامل بانک ها، ایستگاه های اتوبوس و قطار شهری، تعدادی اتوبوس و خودروهای شخصی به همراه فضاهای سبز و علائم راهنمایی و رانندگی به وسیله عوامل آشوب گر و اخلال گر آسیب دید.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha