قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۳۷۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی:

بررسی اطلاعات بانکی برای بسته معیشتی، موجب قطع یارانه نمی شود/ اطلاعات بانکی را شخم نمی زنیم

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی وزارت رفاه با بیان اینکه اینطور نیست که اطلاعات بانکی افراد را شخم بزنیم گفت: مردم نگران نباشند و درخواست بدهند. ثبت درخواست رسیدگی حق آنهاست و وظیفه ما است که بررسی کنیم. بررسی اطلاعات حساب های بانکی ارتباطی با یارانه ندارد.

بررسی اطلاعات بانکی برای بسته معیشتی، موجب قطع یارانه نمی شود/ اطلاعات بانکی را شخم نمی زنیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حسین میرزایی ، در پاسخ به پرسش برخی مخاطبان مبنی بر اینکه «اگر آن دسته از افرادی که یارانه دریافت می کنند اما مشمول بسته معیشتی نشده اند، اجازه بررسی ریز حساب های بانکی را به وزارت رفاه بدهند، با مشخص شدن اطلاعات گردش مالی، احتمال حذف یارانه شان نیز وجود دارد یا خیر؟» اظهار کرد: ما حسابرسی نمی کنیم، بلکه درخواستی را به نظام بانکی کشور ارسال می کنیم و این درخواست به صورت سیستمی به بانک مرکزی می رود.

وی ادامه داد: این سوال از بانک مرکزی صورت می گیرد که آیا مجموع در آمدهای اعضای خانوار این فرد بالاتر از حدی است که تعیین کرده ایم یا خیر؟ که جواب می آید "بله" یا "خیر"، و بررسی در همین حد است.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی وزارت رفاه با بیان اینکه اینطور نیست که اطلاعات بانکی افراد را شخم بزنیم گفت: مردم نگران نباشند و درخواست بدهند. ثبت درخواست رسیدگی حق آنهاست و وظیفه ما است که بررسی کنیم.

میرزایی اضافه کرد: بررسی اطلاعات حساب های بانکی ارتباطی با یارانه ندارد و ما در حال حاضر تنها موضوع حمایت معیشتی را پیش می بریم.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha