قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۳۶۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

موگرینی: اعتراضات در ایران نباید با اجرای برجام ارتباطی داشته باشد

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می گوید که موضوع اعتراضات در ایران نباید ارتباطی با اجرای توافق هسته ای با ایران داشته باشد.

موگرینی: اعتراضات در ایران نباید با اجرای برجام ارتباطی داشته باشد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در اظهار نظری در خصوص آشوب های اخیر در برخی شهرهای ایران که به بهانه افزایش قیمت بنزین رخ داد و همچنین ناآرامی ها در عراق و لبنان اظهار داشت که اتحادیه اروپا هرگونه خشونت را از هر یک از طرف ها محکوم می کند.

موگرینی تصریح کرد که اتحادیه اروپا خواستار احترام به آزادی بیان و تحقیق در خصوص خشونت های رخ داده شده است.

به گفته موگرینی هر کدام از این سه کشور خود باید راه خروج از مشکلاتش را بیابد و کس دیگری نمی تواند چنین کاری را برای آنها انجام دهد. با این حال او مدعی شد که اتحادیه اروپا به حمایت از گفت وگو و همراهی با اصلاحات ادامه خواهد داد و شریکی برای صلح در خاورمیانه خواهد بود.

خبرنگار روزنامه وال استریت ژورنال نیز به نقل از موگرینی نوشته است که موضوع اعتراضات در ایران نباید ارتباطی با اجرای توافق هسته ای با ایران داشته باشد.

موگرینی تصریح کرده که اتحاد بین کشورهای اروپایی برای حفظ برجام تا جایی که ممکن باشد ضروری است همان طور که چند هفته پیش نیز توافق شد که هیچ نیرویی برای حفظ برجام نباید هدر برود.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha