قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۳۵۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اولین پیروزی خانگی تیم والیبال پیام در لیگ برتر

پیام خراسان در هفته نهم لیگ برتر اولین پیروزی خانگی خود را دشت کرد.

اولین پیروزی خانگی تیم والیبال پیام در لیگ برتر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ان مشهد شاگردان اکبر خداوردی میزبان تیم تازه لیگ برتری شده راه یاب ملل مریوان بودند و توانستند 3 بر یک در این دیدار به پیروزی برسند.

پیامی ها در حالی به اولین پیروزی خانگی خود پس از گذشت 9 هفته دست یافتند که در این دیدار در ست اول برابر حریف با عملکرد خوبی آغاز کردند و 25 بر 19 به برتری رسیدند.

ست دوم پیام باز هم تیم برتر میدان بود و توانست با نتیجه 25 بر 20 حریف خود را مغلوب کند، اما در ست سوم این مریوانی ها بودند که نمایش بهتری در دریافت اول و کسب امتیاز داشتند تا در این ست 25 بر 19 به برتری دست یابند.

ست سوم نمایشی از رقابت تمام قد دو تیم و رالی سخت نفس گیر در امتیازگیری بود تا جایی که دو تیم تا امتیاز 19 بر 19 با یکدیگر پیش رفتند، اما نمایش خوب بازیکنان مشهدی پیام منجر به پیروزی 25 بر 21 آن ها در این ست شد تا 3 بر یک این دیدار را به سود خود به پایان برسانند.

مجتبی یوسفی از خوب های پیام در این دیدار بود که با دریافت های مطمئن خود زمینه ساز امتیاز گیری پیامی ها و مانع از کسب امتیاز برای مریوانی ها شد.

اما پیام به رقم کسب سومین پیروزی خود در این دیدار در هفته ای که نتایج غافلگیرانه ای در سایر بازی ها رقم خود نتوانست تغییری در جدول ایجاد کند و در همان جایگاه هشتم ماند.

انتهای پیام/ 70066

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha