قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۳۴۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شورای مدیران به بازخوانی و نگرش وضعیت فرهنگی کردستان می پردازد

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان، گفت: نشست شورای مدیران گامی برای بازخوانی و نگرش به وضعیت فرهنگی کردستان و اتخاذ تصمیمات لازم برای دستیابی به موفقیت است.

شورای مدیران به بازخوانی و نگرش وضعیت فرهنگی کردستان می پردازد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام احمد حاتمیان امروز(۶آذر ماه) در جلسه شورای مدیران کردستان، اظهار کرد: شورای مدیران استان که متشکل از روسای ادارات تبلیغات اسلامی شهرهای استان است گام ارزشمندی برای بررسی وضعیت فرهنگی استان و ماموریت های تشکیلاتی و سازمانی است.

وی افزود: در این شورا، روسای ادارات شهرستان ها با تبادل تجربه و نظر مسئولیت رسالتی که بر دوش دارند را تبیین و بازخوانی می کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان، بیان کرد: تعامل و همکاری اعضای شورای مدیران استان می تواند در انجام بهتر وظایف و همچنین کسب توفیق در مسیر موفقیت موثر واقع شود.

حجت الاسلام حاتمیان، از معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی کشور و مشاور در راستای اهتمامی که به مسائل تقریب مذاهب اسلامی در استان های کشور به ویژه استان کردستان دارند، تقدیر کرد.

مشاور معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی کشور نیز در این جلسه با تقدیر از فعالیت های تبلیغات اسلامی کردستان، گفت: داشتن وحدت رویه می تواند منجر به کسب موفقیت در اجرای فعالیت های فرهنگی و دینی شود.

کمیلی عنوان کرد: بخشی از مسائل حوزه فرهنگی بیشنی، بخش از آن دانشی و بخشی نیز روشی است و قطعا داشتن مولفه های بینش، دانش و روش در کنار هم می تواند عامل ایجاد وحدت رویه و کسب موفقیت در امور فرهنگی و مذهبی باشد.

وی از روسای ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان های کردستان خواست با داشتن وحدت رویه و اشرافیت کامل بر مباحث دینی و مذهبی به اجرای فعالیت های موثر فرهنگی و دینی بپردازند.

در این جلسه روسای ادارات تابعه گزارشی از فعالیت های فرهنگی و دینی شهرستان های مربوطه ارائه دادند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha