قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۳۳۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

یک کشته و ۱۱ مجروح نتیجه تصادفات در محورهای خراسان رضوی

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی با بیان اینکه در روزهای اخیر حوادث واژگونی خودروها به لحاظ شدت و تعداد افزایش چشمگیری داشته است، گفت: از صبح امروز 8 فقره تصادف در محورهای استان گزارش شده که یک کشته و 11 مجروح برجای گذاشته است.

یک کشته و ۱۱ مجروح نتیجه تصادفات در محورهای خراسان رضوی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سرهنگ هادی امیدوار در گفت گو با در مشهد اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در ورودی های مشهد شامل آزادراه شهید شوشتری، چناران به مشهد و بالعکس و فریمان به مشهد پرحجم است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی با بیان اینکه ترافیک در سایر محورها عادی و روان است، متذکر شد: رانندگان توجه داشته باشند در این شرایط با سرعت بالا حرکت نکنند و سبب ایجاد خطر برای خود و سایر رانندگان نشوند.

وی از استقرار تیم های گشت نامحسوس پلیس راه در طول محورهای خراسان رضوی خبر داد و تصریح کرد: با خودروهایی که از ترافیک روان سوءاستفاده می کنند و سرعت بالایی دارند، به شدت برخورد و خودرو را برای حفظ امنیت سرنشینان متوقف و به پارکینگ منتقل می شود.

امیدوار با بیان اینکه در روزهای اخیر حوادث واژگونی خودروها به لحاظ شدت و تعداد افزایش چشمگیری داشته است، گفت: از صبح امروز 8 فقره تصادف در محورهای استان گزارش شده که یک کشته و 11 مجروح برجای گذاشته است.

انتهای پیام/ ۷۰۰۶۸

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha