قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۳۱۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دستگیری زنی به اتهام سوزاندن سطل های زبانه در شرق تهران

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری زن جوانی به اتهام شکستن شیشه بانک ها و سوزاندن سطل های زباله در حوادث اخیر خبر داد و گفت: متهمه به قصد پناهندگی در کشورهای غربی، اموال عمومی را تخریب می کرد.

دستگیری زنی به اتهام سوزاندن سطل های زبانه در شرق تهران

: سردار کیوان ظهیری در توضیح این خبر، گفت: ظهر 25 آبان ماه در پی نا آرامی های ناشی از سهمیه بندی بنزین در شهر تهران تعدادی از شهروندان از طریق سامانه 110 گزارش هایی مبنی بر تخریب شیشه بانک ها و سوزاندن سطل های زبانه توسط زن جوانی در خیابان های پیروزی و میدان شهدا به پلیس اعلام کردند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره به اینکه بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری برای بررسی موضوع به آدرس اعلامی اعزام شدند، گفت: این متهمه قبل از حضور ماموران کلانتری از محل گریخته بود.

وی با بیان اینکه این فرد با تخریب اماکن عمومی و تشویق و ترغیب مردم به ایجاد سر و صدا و عربده کشی موجب تشویش اذهان عمومی و رعب و وحشت شهروندان را فراهم آورده بود، افزود: تحقیقات پلیسی برای شناسایی هویت و مخفیگاه وی آغاز شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در تحقیقات پلیسی به دست آمد که مخفیگاه این خانم جوان در محله سلیمانه است و با دستور قضائی تیمی از ماموران کلانتری 121 سلیمانیه برای دستگیری متهمه وارد عمل شدند و موفق شدند وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

سردار ظهیری عنوان کرد: تحقیقات پلیسی حکایت از این دارد که وی با مستندسازی از حرکاب آشوبگرانه فیلم های کوتاه مدت تهیه و به دو نفر در کشورهای غربی ارسال می کرده است.

براساس گزارش سایت پلیس، رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با بیان اینکه متهمه به قصد پناهندگی این فیلم ها به کشورهای غربی ارسال می کرده است، در پایان، گفت: متهمه برای تحقیقات تکمیلی و شناسایی سایر همدستان در اختیار پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی قرار گرفت

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha