قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۲۹۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سازمان هواشناسی: ورود سامانه بارشی به کشور / همچنان شاهد تداوم آلاینده ها در شهر های صنعتی هستیم / بارش برف در کردستان و کرمانشاه

کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی از غرب کشور خبر داد و گفت: این سامانه شمال غرب کشور را دربر خواهد گرفت و کیفیت هوا در شهرهای صنعتی بهبود خواهد یافت.

سازمان هواشناسی: ورود سامانه بارشی به کشور / همچنان شاهد تداوم آلاینده ها در شهر های صنعتی هستیم / بارش برف در کردستان و کرمانشاه

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مرتضی ضرابی با اعلام این خبر افزود: همچنان شاهد تداوم آلاینده ها در شهر های صنعتی و پرجمعیت هستیم، اما پیش بینی می کنیم از بعد از ظهر امروز سامانه بارشی از سمت غرب وارد کشور شود.

وی گفت: بارش برف و باران در بخش هایی از شمال غرب کشور آغاز می شود و بهبود کیفیت هوا را در شهر هایی مانند تبریز و ارومیه شاهد خواهیم بود و به تدریج از بعد از ظهر امروز نیز در بخش هایی از شمال غرب کشور بارش ها را پیش رو خواهیم داشت.

ضرابی افزود: این بارش ها از فردا علاوه بر شمالغرب در بخش هایی از غرب کشور، دامنه های البرز و بخش های مرکزی و غربی را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

کارشناس سازمان هواشناسی اضافه کرد: انتظار بارش برف را در ارتفاعات استان های گیلان، مازندران، قزوین، البرز و تهران داریم، ضمن اینکه از فردا بعد از ظهر به تدریج بارندگی در دامنه های جنوبی البرز آغاز می شود و بهبود کیفیت هوا در شهر های صنعتی و پرجمعیت مانند تهران، اراک، قم و اصفهان اتفاق می افتد.

وی گفت: فعالیت این سامانه بارشی در جنوب غرب کشورمان نیز فردا به شکل رگبار و رعد و برق در بخش هایی از استان های ایلام و خوزستان خواهد بود و برف و باران را در بخش هایی از استان های کردستان و کرمانشاه پیش بینی می کنیم.

ضرابی افزود: در شمال خلیج فارس نیز رگبار و رعد و برق پیش رو خواهیم داشت و برای پس فردا یعنی روز جمعه عمدتا شاهد فعالیت سامانه بارشی در بخش های غرب، جنوب و دامنه های زاگرس خواهیم بود.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha