قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۲۸۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رد گم کنی به سبک برانکو/ مذاکره با بی ربط ترین فرد به جای تماس با باشگاه پرسپولیس

سرمربی سابق پرسپولیس در حالی ادعا کرده از سفیر ایران در کرواسی برای حل مشکلش درخواست کمک کرده که رفتارهایی متناقض را به نمایش می گذارد.

رد گم کنی به سبک برانکو/ مذاکره با بی ربط ترین فرد به جای تماس با باشگاه پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، روز گذشته برانکو ایوانکوویچ در صفحه شخصی خود عکسی با محمدرضا صادق سفیر ایران در کرواسی منتشر کرد. وی زیر عکس نوشت که «دیدار خوبی با سفیر ایران درباره ورزش برگزار کردیم و با نهایت احترام از سفیر ایران خواستیم تا برای حل مشکل من با پرسپولیس تلاش کند.» برانکو که این روزها شایعه حضورش در تیم ملی فوتبال کشورمان بیشتر از هر زمان دیگری به گوش می رسد، به نظر می رسد تمام واقعیت را در صفحه شخصی خود ننوشته است.

از طرف دیگر، محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس روز گذشته و بعد از برد مقابل نفت آبادان در جام حذفی، باز هم از کالدرون سرمربی تیمش حمایت کرد. در این شرایط به نظر می رسد نه مدیرعامل واقعیت ها را می گوید و نه سرمربی سابق. نکته جالب توجه در این میان این است که جایگاه کالدرون در پرسپولیس متزلزل تر از هفته های ابتدایی است و مقبولیت روزهای اول حضورش را ندارد. با وجود این حمایت ها اما انصاری فرد می داند برای موفقیت تیمش حتی اگر لازم باشد، باید ریسک کرده و دست به اقدامات دیگری بزند.

به نظر می رسد برانکو هم در خصوص دیدارش با سفیر ایران در کرواسی واقعیت ها را نگفته است. او اگر بنا داشت مشکلش با پرسپولیس حل شود، باید در روزهای اخیر پاسخگوی تماس های مسئولان باشگاه می شد؛ نه اینکه از یک شخص دیگر و غیرمرتبط بخواهد مشکلاتش را حل کند. برانکو داشت، تایید کرد از سوی پرسپولیسی ها پیام ها و تماس هایی داشته اما بنا به گفته برخی مسئولان باشگاه، از روز شنبه به بعد پاسخی به تماس آنها نداده است.

سوالی که به وجود می آید این است که اگر واقعا سرمربی سابق سرخپوشان بنا داشته باشد مشکلاتش را با این باشگاه حل کند، چرا پاسخگوی تماس ها نیست؟ برانکو باید با مقامات پرسپولیس مذاکره کند؛ نه اینکه از سفیر ایران در کرواسی بخواهد به این مسئله ورود کند که بی ربط ترین گزینه به موضوع است.

به نظر می رسد این پیام برانکو که روز گذشته در صفحه شخصی او منتشر شده، برای هدف دیگری بوده است. باید دید که در نهایت تکلیف این مربی کروات با پرسپولیس به کجا خواهد رسید.

انتهای پیام/ ا

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha