قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۲۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بنزین سهمیه ای لیتری ۳۰۰۰ تومان برای اورژانس تمام می شود!؟

قائم مقام اورژانس کشور از تاثیر سهمیه بندی بنزین بر فعالیت خودروهای امدادی انتقاد کرد و گفت: نمی دانیم این چطور سهمیه ای است که لیتری ۳۰۰۰ تومان برای ما تمام می شود؛ بنزین ۳۰۰۰ تومانی که دیگر سهمیه ای نیست.

بنزین سهمیه ای لیتری ۳۰۰۰ تومان برای اورژانس تمام می شود!؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، قائم مقام اورژانس کشور از تاثیر سهمیه بندی بنزین بر فعالیت خودروهای امدادی انتقاد کرد و گفت: نمی دانیم این چطور سهمیه ای است که لیتری ۳۰۰۰ تومان برای ما تمام می شود؛ بنزین ۳۰۰۰ تومانی که دیگر سهمیه ای نیست.

 مجتبی سیف در کمیته هماهنگی اجرای طرح زمستانی ادامه داد: همانطور که می دانید خدمات اورژانس به مردم رایگان است و هزینه ای بابت آن دریافت نمی کند، اما با بنزین ۳۰۰۰ تومانی ما دچار مشکل می شویم. در استان های وسیع تردد یک آمبولانس ما برای امدادرسانی هزینه ای ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزارتومان را شامل می شود.

وی افزود: به ما گفته اند آمبولانس ها ۵۰۰ لیتر سهمیه بنزین دارند، اما نمی دانیم این چطور سهمیه ای است که لیتری ۳۰۰۰ تومان برای ما تمام می شود و بنزین ۳۰۰۰ تومانی که دیگر سهمیه ای نیست. همین امروز هم عوامل اورژانس تهران بنزین ۳۰۰۰ تومانی زده اند.

سیف گفت: البته ما تلاش کردیم تا از خدمات مان کم نشود و عوامل اورژانس با تمام توان خود در خدمت مردم و شهروندان هستند و در سریع ترین زمان در محل حاضر می شوند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha