قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۲۷۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نتیجه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۸ اعلام شد

نتیجه نهایی تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.

نتیجه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۸ اعلام شد
حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور روز چهارشنبه درباره تعداد پذیرفته شدگان در این مرحله اظهار داشت: در بخش دانشگاه های دولتی تعداد ۱۶ هزار و ۳۰۰ نفر و در دانشگاه آزاد اسلامی هشت هزار و ۲۱۹ نفر برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته شدند.
وی افزود: همچنین ۲ هزار و ۹۴ نفر هم به صورت مشترک در دانشگاه های دولتی و آزاد اسلامی پذیرفته شدند که این داوطلبان باید تنها یک دانشگاه را برای تحصیل انتخاب کنند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور درباره زمان آغاز ثبت نام از این پذیرفته شدگان در دانشگاه ها خاطرنشان کرد: پذیرفته شدگان در صورت عدم اعلام برنامه زمانی از سوی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی لازم است برای ثبت نام در روزهای ۱۰ و ۱۱ آذرماه به دانشگاه ها مراجعه کنند.
توکلی یادآور شد: پذیرفته شدگان به شرط دریافت مدرک تحصیلی حداکثر تا ۳۱ شهریورماه ۹۸ مجاز به ثبت نام و ادامه تحصیل در رشته قبولی خود هستند.

آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی روزهای ۲۳ و ۲۴ خردادماه امسال برگزار شد که بیش از ۱۶۰ هزار نفر بدون احتساب دانشگاه آزاد در این آزمون پذیرفته شدند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha