قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۲۵۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پاشازاده: استقلال برای قهرمانی باید بازیکنان با کیفیت جذب کند

پیشکسوت باشگاه استقلال، استراچونی را عامل اصلی موفقیت این تیم می داند.

پاشازاده: استقلال برای قهرمانی باید بازیکنان با کیفیت جذب کند

مهدی پاشازاده پیشکسوت استقلال درباره بازی دیروز استقلال و نساجی و برد استقلال گفت: استقلال بازی هوشمندانه را به نمایش گذاشت به این ترتیب با کسب سه امتیاز بازی تونست ششمین برد پیاپی در لیگ برتر را رقم زده و جایگاه خود را در بالای جدول حفظ کند.

او با اشاره به اینکه "نتایجی که استقلال در ابتدای فصل کسب کرده بود در فوتبال امری طبیعی است،" تصریح کرد: استراماچونی به زمان برای شناخت بهتر تیم نیاز داشت و حالا هم نتایج آن را می بینیم. جوی که در خصوص استقلال در ابتدای فصل به وجود آمده بود ناشی از فشاری بود که هواداران در مواقع بروز مشکلاتی چون نتایج ضعیف، انتقالات بازیکنان و رفتارهای مدیریتی ایجاد می کنند.

پاشازاده ادامه داد: سرمربی استقلال در این تحولات نقش اساسی ایفا کرده است. او با تغییر سیستم و شناختی که به دست آورده، در نهایت بازی شناوری  ارائه می دهد و توانسته این روند صعودی را در تیم ایجاد کند. البته تاثیر مدیریت را هم در موفقیت ها و شکست ها نباید فراموش کرد.

بازیکن سابق استقلال در ادامه، "مدیریت و انجام وظایفش از جمله پرداخت مطالبات و افزایش امکانات و نیز عملکرد کادر فنی،" را مهم ترین عوامل برای تثبیت شرایط حاکم در لیگ دانست.

او در انتها گفت: به علت این که استراماچونی در ابتدای فصل نتوانست بازیکنانی را که احتیاج دارد جذب کند، استقلال باید حضور فعالی در جابجایی های نیم فصل داشته تا با جذب بازیکنان با کیفیت باعث تقویت تیم و رسیدن به قهرمانی شود.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha