قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۲۵۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جزئیات عملکرد 6 ماهه بودجه/ شرکت های دولتی 0.25 درصد مالیات دادند+ جدول

جزئیات منابع و مصارف بودجه شرکت ها و بانک ها و موسسات انتفاعی دولتی در 6 ماهه نخست سال نشان می دهد در نیمه نخست سال جاری تنها 0.25 درصد مالیات دادند.

جزئیات عملکرد 6 ماهه بودجه/ شرکت های دولتی 0.25 درصد مالیات دادند+ جدول

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، وضعیت عملکرد شش ماهه منابع و مصارف بودجه شرکت های دولتی، بانک ها و مؤسسات انتفاعی وابسته به دولت نشان می دهد بالغ بر 869 هزار و 703 میلیارد تومان منابع حاصل شد. همچنین سهم درآمدها 785 هزار و 519 میلیارد تومان است.

بر اساس جزئیات منابع و مصارف در این مدت شرکت های دولتی، بانک ها و مؤسسات 1968 میلیارد تومان مالیات و نیز هزار و 828 میلیارد تومان 50 درصد سود ویژه را پرداخت کرده اند.نسبت مالیات پرداخت شده در نیمه نخست سال به درآمدها 0.25 درصد است.

سود سهام واریزی به خزانه از سوی شرکت ها نیز 826 میلیارد تومان بود. در نیمه نخست سال جاری هزینه های این شرکت ها 823 هزار و 368 میلیارد تومان گزارش شد.

بودجه شرکت های دولتی، بانک ها و مؤسسات انتفاعی وابسته به دولت از لحاظ درآمد و سایر تأمین موارد بالغ بر 1277 هزار و 143 میلیارد و 315 میلیون تومان است با توجه به عملکرد بدست آمده 68 درصد بودجه شرکت ها محقق شده است.

نمایندگان مجلس در بودجه 98 ، در تبصره 2 قانون بودجه مصوب کردند سازمان برنامه و بودجه با همکاری وزارت اقتصاد در یکی از بندهای تبصره 2 قانون بودجه 98 دولت مکلف شد بودجه تفصیلی شرکت های دولتی که حداکثر تا پایان آبان ماه هر سال به تصویب مجامع آنها می رسد در یک پیوست جداگانه تهیه و به همراه لوایح بودجه کل کشور به مجلس ارائه کند.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha