قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۲۱۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سایت زیارت آنلاین شهدای مدافع حرم ایجاد شد

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری قم گفت: راه اندازی سایت زیارت آنلاین شهدای مدافع حرم، از برنامه های رسانه ای سازمان آرامستان های شهرداری قم است.

سایت زیارت آنلاین شهدای مدافع حرم ایجاد شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عبدالحمید وکیلی امروز در قم، با بیان اینکه راه اندازی سایت زیارت آنلاین شهدای مدافع حرم، از برنامه های رسانه ای سازمان آرامستان های شهرداری قم است، تصریح کرد: هر شخصی در هر نقطه از دنیا که به اینترنت دسترسی داشته باشد می تواند با استفاده از وب و اندروید به زبان های فارسی و انگلیسی قطعه شهدای گمنام را مشاهده کند و همچنین زندگینامه و عکس شهدای مدفون در این قطعه را مشاهده کند.

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری قم همچنین بهره مندی از نرم افزار تخصصی احکام اموات را از دیگر اقدامات رسانه ای این سازمان ذکر کرد و گفت: این نرم افزار به زودی در نرم افزار بازار به صورت رایگان در اختیار مردم قرار می گیرد.

وکیلی با اشاره به سومین نرم افزار تولید شده از سوی سازمان آرامستان های بهشت معصومه(س) عنوان کرد: این نرم افزار با موضوع جست و جوی آدرس متوفیان بود که با توجه به افزایش قطعات و شمار بالای اموات دفن شده؛ لازم بود که نرم افزاری تهیه شود و مراجعان و شهروندان بتوانند به مزار اموات مورد نظرشان دسترسی پیدا کنند.

انتهای پیام/78027

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha