قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۲۰۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) خبر داد؛

ایجاد ۱۵۰هزار شغل توسط ستاد اجرایی فرمان امام درکشور طی سال آینده

اراک- رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) از برنامه ریزی برای ایجاد ۱۵۰هزار شغل توسط این نهاد در کشور طی سال آینده خبر داد.

ایجاد ۱۵۰هزار شغل توسط ستاد اجرایی فرمان امام درکشور طی سال آینده

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمد مخبر روز سه شنبه در مراسم بهره برداری از دو واحد گلخانه ای در زرندیه، اظهار داشت: ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)، محور اقدامات خود را توانمندسازی اقتصادی جامعه با رویکرد ایجاد اشتغال قرار داده و در این زمینه به طور جهادی پیگیر امور مربوطه است.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) افزود: طی سال آینده ستاد اجرایی فرمان امام راحل اجرای طرح های اشتغالزا در حوزه کشاورزی را مدنظر دارد و برای تحقق ایجاد ۱۵۰ هزار شغل تلاش خواهد کرد.

وی ادامه داد: در سال جاری نیز ایجاد ۱۰۰ هزار شغل در برنامه ستاد اجرایی فرمان امام قرار داشته که تاکنون طبق برنامه پیش رفته و پیش بینی می شود تا پایان سال به طور کامل تحقق یابد.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) عنوان کرد: در حال حاضر، در سطح کشور به طور روزانه یکصد طرح اشتغالزا با ایجاد اشتغال مستقیم برای ۳۰۰ نفر توسط ستاد اجرایی فرمان امام بهره برداری می شود.

مخبر خاطرنشان ساخت: همچنین ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) اموری همچون احداث مساجد، درمانگاه ها، بیمارستان ها و فضاهای آموزشی را در سطح کشور دنبال می کند و در این مسیر معتقدیم که باید از سرمایه های کشور یعنی نیروی صاحب دانش و مهارت بهره بگیریم.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به بهره برداری از دو واحد گلخانه ای در زرندیه، عنوان کرد: ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در راستای مدیریت منابع آبی و صرفه جویی در مصرف منابع ارزشمند موجود، موضوع گسترش کشت گلخانه ای را در دستور کار دارد و امروز نیز در همین راستا شاهد افتتاح دو واحد گلخانه ای در شهرستان زرندیه هستیم.

وی اضافه کرد: پیش بینی می شود آمار ایجاد اشتغال طرح های اشتغالزای ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در شهرستان زرندیه تا پایان سال جاری به بیش از ۱۲ هزار مورد برسد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha