قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۱۹۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

وزارت ارتباطات اعلام کرد:

به محض دریافت مجوز ارتباطات در اسرع وقت به شرایط قبل برمی گردد

وزارت ارتباطات با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: به محض دریافت مجوز از شورای امنیت کشور ارتباطات در اسرع وقت به شرایط قبل بازگردانده خواهد شد.

به محض دریافت مجوز ارتباطات در اسرع وقت به شرایط قبل برمی گردد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از وزارت ارتباطات، این وزارتخانه در اطلاعیه ای آورده است: «محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات پیش ازاین بارها به صراحت اعلام کرده بود که قطع اینترنت صدمات جبران ناپذیری به اقتصاد و به ویژه اقتصاد نوپای دیجیتال کشور وارد می کند و از این رو از نگاه وزیر ارتباطات مطالبه امروز مجمع نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی برای اتصال مجدد اینترنت موبایل به جا و دقیق است.

آذری جهرمی شخصاً در وزارت ارتباطات، دولت و در مذاکرات متعدد با نهادهای امنیتی پیگیر برقراری مجدد ارتباطات بوده و هست و این روزها را بی شک یکی از سخت ترین و طاقت فرساترین روزها برای مجموعه وزارت ارتباطات و صدالبته بیش از آن برای مردم عزیز ایران می داند.

اما نهادهای امنیتی کشور به عنوان مسئولین حفظ نظم و امنیت معتقدند در برقراری مجدد ارتباطات باید جانب احتیاط را رعایت کرد و بر این اساس تاکنون شورای امنیت کشور مجوز برقراری کامل ارتباطات را به اپراتورها ابلاغ نکرده است و قطع به یقین به محض دریافت مجوز از شورای امنیت کشور ارتباطات در اسرع وقت به شرایط قبل بازگردانده خواهد شد.

وزارت ارتباطات همچنین اعلام کرد صبح امروز ۳۰ نفر از مجمع نمایندگان تهران در نامه ای به آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواستار اتصال مجدد اینترنت موبایل شدند.»

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha