قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۱۸۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر:

تا دو سال دیگر تمام مددجویان بی سرپناه صاحب مسکن می شوند

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از کمک ۲۰۰ تنی کارخانه سیمان دشتستان به منظور ساخت و ساز ۷۲ واحد مسکن ایتام تحت حمایت خبر داد.

تا دو سال دیگر تمام مددجویان بی سرپناه صاحب مسکن می شوند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، احمد لطفی در نشست با مدیر کارخانه سیمان دشتستان اظهار کرد: در کنار توجه به معیشت و اجرای برنامه های توانمندسازی خانواده های تحت حمایت، یکی از مهمترین دغدغه های این نهاد تامین مسکن مناسب برای مددجویان است.

وی با بیان اینکه داشتن مسکن و سرپناه مناسب از نیازهای اولیه مددجویان کمیته امداد است، گفت: نهاد خانواده در مکانی به نام مسکن معنا پیدا می کند و با وجود مسکن مناسب بسیاری از مشکلات خانواده ها در زمینه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی برطرف می شود.

این مسئول با اشاره به برنامه های ساخت مسکن برای همه مددجویان فاقد مسکن مناسب گفت: در این راستا با مشارکت سپاه پاسداران، استانداری بوشهر، کمیته امداد و مشارکت خیران طرح های متنوعی در قالب بهسازی، ساخت و خرید واحدهای مسکونی برای مددجویان فاقد مسکن انجام می شود.

لطفی با تاکید بر اجرای نهضت مسکن سازی ویژه مددجویان عنوان کرد: در این راستا بیش از ۳ هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد استان بوشهر در حال ساخت است که بخشی از آنها امسال تحویل می شود.

صنایع بزرگ می توانند به ریشه کنی فقر در استان کمک کنند 

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه تا دو سال دیگر تمام مددجویان بی سرپناه صاحب مسکن می شوند، یادآور شد: با مشارکت قرارگاه جهادی و محرومیت زدایی دانشگاه افسری امام حسین (ع) ساخت ۷۲ واحد مسکن در قالب طرح احداث مسکن "بام مهر" به نیت ۷۲ تن شهدای کربلا شروع شده است و قرار است تا پایان سال جاری به جامعه هدف تحویل گردد.

وی تصریح کرد: در این طرح، بخشی از منابع ساخت منازل مددجویی توسط کمیته امداد، بخشی از سوی کمک خیران و احداث مسکن توسط یک تیم ۲۴۰ نفره از قرارگاه جهادی و محرومیت زدایی دانشگاه افسری امام حسین(ع) همراه با تجهیزات و ماشین آلات سبک و سنگین سپاه انجام می شود. 

احمد لطفی با اشاره به نقش و وظایف صنایع و شرکت های بزرگ در حوزه مسئولیت اجتماعی برای رفع فقر و محرومیت گفت: شرکت ها و صنایع بزرگ در استان بوشهر می توانند با استفاده از ظرفیت خود در حوزه مسئولیت اجتماعی به ریشه کنی فقر در استان کمک شایانی نمایند.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در ادامه با قدردانی از همکاری خیران و مدیران با کمیته امداد در حل مشکلات نیازمندان از کارخانه سیمان دشتستان درخواست کرد در جهت ساخت و ساز ۷۲ واحد مسکن برای ایتام مددجو کمیته امداد را یاری رساند.

کمک ۲۰۰ تنی کارخانه سیمان دشتستان برای ساخت مسکن ایتام 

در ادامه این نشست حبیبیانی، مدیر کارخانه سیمان دشتستان با تقدیر از ارائه خدمات کمیته امداد به محرومان جامعه اظهار کرد: خدمات ارائه شده از سوی کمیته امداد به محرومان مایه دلخوشی جامعه و ستودنی است.

وی افزایش مشارکت مردمی در برنامه های کمیته امداد را حاصل کارکرد موثر این نهاد در حوزه فقرزدایی و رسیدگی به محرومان عنوان کرد و گفت: بدون شک همه ما از اینکه بتوانیم گرهی از کار همنوعان خود باز کنیم راضی و خشنود می شویم.

مدیر کارخانه سیمان دشتستان در این جلسه خاطرنشان کرد: این کارخانه به موجب عمل به مسئولیت اجتماعی خود در قبال محرومان جامعه وظیفه دارد و از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

حبیبیانی در پایان قول داد که این کارخانه در راستای رسالت اجتماعی خود ۲۰۰ تن سیمان در جهت ساخت منازل مسکونی ایتام تحت حمایت کمیته امداد کمک خواهد کرد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha