قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۱۵۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آقای بازیگر اپراتور موبایل ایالات متحده را خریداری کرد!

به نظر می رسد علاقه سلبریتی ها به سرمایه گذاری در امور مختلف رو به افزایش است و جدیدترین نوع سرمایه گذاری نیز به سرمایه گذاری رایان رینولدز بازیگر سرشناس مرتبط است که یک اپراتور موبایل را در ایالات متحده خریداری کرده است.

آقای بازیگر اپراتور موبایل ایالات متحده را خریداری کرد!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نظر می رسد علاقه سلبریتی ها به سرمایه گذاری در امور مختلف رو به افزایش است و جدیدترین نوع سرمایه گذاری نیز به سرمایه گذاری رایان رینولدز بازیگر سرشناس مرتبط است که یک اپراتور موبایل را در ایالات متحده خریداری کرده است.

از امروز رایان رینولدز Mint Mobileرا خریداری کرده است. شرکت مذکور ارائه دهنده خدمات موبایلی است که دفتر آن در کالیفرنیا قرار دارد.

شرکت Mint mobile، طرح های اینترنتی ارزان قیمت با تماس و پیام کوتاه نامحدود را  به کاربران خود ارائه می دهد و بین شرکت های آمریکایی فعال در این حوزه از شرکت های معتبر در نظر گرفته می شود. Mint Mobile یک اپراتور مجازی شبکه سیار است که تحت پوشش شبکه LTE شرکت T-Mobile در ایالات متحده فعال است.

در خصوص وضعیت تعرفه های این شرکت نیز می توان به این نکته اشاره کرد که مینت موبایل برای طرح سه ماهه خود که هر ماه 12 گیگابایت ارائه می کند، 45 دلار از کاربران دریافت می کند. گرچه کاربران می توانند تا 12 ماه با این قیمت سرویس خود را تمدید کنند.

رایان رینولدز درباره خرید این اپراتور موبایلی می گوید: " توضیح دادن این که چرا من این اپراتور موبایل را خریداری کرده ام کمی دشوار است. اغلب سلبریتی ها و چهره های سرشناس، در محصولات رده بالا مانند برندهای مراقبت از پوست یا شرکت های دیگر سرمایه گذاری می کنند. از دیدگاه من شرکت Mint امکان اتصال وایرلیس را بسیار مقرون به صرفه کرده آن هم در شرایطی که   آمریکایی ها  به طور میانگین در هر ماه 64 دلار هزینه اینترنت پرداخت می کنند. من از تصمیمم برای فعالیت در زمینه یک تکنولوژی بسیار ضروری هیجان زده ام.

رایان رینولدز 43 ساله و هنرپیشه سینما و تلویزیون کانادایی تبار است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha