قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۱۵۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرهنگ رسانه تهران– – همزمان با تشریح دستاوردهای سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی، با حضور مسئولان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی از خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) تقدیر…

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی از ۲۳ آبان با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان آغاز شد و با حضور نخبگان و شخصیت های ۸۲ کشور در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی به مدت سه روز فعالیت کرد.
امسال از حوزه آفریقا از ۳۸ کشور جمعا ۲۴۷ میهمان، حوزه اروپا و آمریکا از ۱۹ کشور جمعا ۵۳ میهمان و آسیا و اقیانوسیه از ۲۶ کشور جمعا ۱۲۴ میهمان حضورداشنند، در مجموع ۴۲۴ میهمان از ۸۲ کشور جهان میهمان این دوره کنفرانس بودند.

محور اصلی این کنفرانس وحدت امت در دفاع از مسجد الاقصی و اکثر برنامه های این دوره کنفرانس حول این محور انجام شد.

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) به عنوان رسانه برتر و فعال در ترویج و تبیین وحدت اسلامی و همچنین اخبار تقریبی تلاش کرد تا با پوشش خبری رویداد رسالت رسانه ای خود را ایفا کند.

در تشریح دستاوردهای سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی که امروز (سه شنبه) که در موزه شهدا برگزار شد، خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) به عنوان رسانه برتر و فعال در انعکاس اخبار این رویداد معرفی و خبرنگار حوزه تجلیل شد.

سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) به عنوان رسانه همراه و ترویج گر وحدت و همدلی همواره در اینگونه رویدادهای بین المللی حضوری فعال داشته و خواهد داشت.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha