قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۱۴۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دستور ویژه مناسب سازی اماکن پلیس برای معلولان

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستور ویژه مناسب سازی اماکن انتظامی برای معلولان خبر داد.

دستور ویژه مناسب سازی اماکن پلیس برای معلولان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستور ویژه مناسب سازی اماکن انتظامی برای معلولان خبر داد.

سردار حسین رحیمی  درباره مناسب سازی اماکن پلیس اظهار کرد: مدتی قبل در دستوری ویژه به روسای تمامی یگان های پلیس شامل پلیس پیشگیری، پلیس راهور، پلیس آگاهی، پلیس فتا و ... تاکید کردم که باید تمام مراکز و ابنیه این یگان ها که مردم به آن مراجعه می کنند برای تردد معلولان و توان یابان مناسب سازی شده و تمهیدات لازم برای ارائه خدمات به این افراد در نظر گرفته شود.

وی در مورد اینکه آیا نسبت به مناسب سازی کلانتری ها نیز اقدام شده است، گفت: کلانتری ها نیز به عنوان زیرمجموعه پلیس پیشگیری شامل این تغییرات شده اند و فضاهای بسیاری از آنها مناسب سازی شده است که این تغییر با حضور در کلانتری ها و مقایسه شرایط جدیدشان کاملا مشهود است.

رییس پلیس پایتخت با بیان اینکه در پی این دستور اقداماتی برای مناسب سازی صورت گرفت، گفت: برابر گزارش های ما در حال حاضر حدود ۸۰ درصد از این فضاها برای حضور معلولان و ارائه خدمات به آنان مناسب سازی شده است و مشکلی برای حضور این عزیزان نخواهیم داشت.

رحیمی ادامه داد: مابقی این مراکز نیز باید هرچه سریع تر اقدامات خود را آغاز کرده یا آنچه را که آغاز کرده اند زودتر به اتمام برسانند تا مشکلی برای حضور معلولان در مراکز انتظامی وجود نداشته باشد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha