قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۱۱۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بارش باران و برف در غرب کشور از بعدازظهر چهارشنبه

یک کارشناس سازمان هواشناسی کشور گفت: از بعدازظهر چهارشنبه با توجه به ورود سامانه جدید بارشی در مناطقی از شمال غرب و غرب کشور، بارش باران و برف آغاز می شود.

بارش باران و برف در غرب کشور از بعدازظهر چهارشنبه
گودرزی افزود: روز پنجشنبه بارش در این مناطق ادامه دارد و فعالیت این سامانه به شکل رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد و در مناطق مرتفع و کوهستانی بارش برف، استان های واقع در جنوب غرب و مناطقی از جنوب کشور را نیز فرا می گیرد. روز جمعه برای نیمه غربی بارش پراکنده پیش بینی می شود. روز شنبه در غالب مناطق کشور جو پایداری انتظار می رود.

وقوع بارش پراکنده در تهران چهارشنبه شب

این کارشناس سازمان هواشناسی کشور گفت: آسمان تهران امروز سه شنبه صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی است؛ فردا چهارشنبه همچنان غبار محلی در تهران وجود دارد. از ظهر ناپایداری جوی وارد تهران می شود و شب بارش پراکنده و وزش باد خواهد داشت. امروز بیشینه دما در تهران ۸ درجه سانتی گراد پیش بینی شده است و کمینه دمای تهران امروز صبح به دو درجه سانتی گراد رسید.

گودرزی در مورد سردترین و گرم ترین مراکز استان کشور نیز گفت: امروز بجنورد با دمای ۹ درجه سانتی گراد زیر صفر و بندرعباس دیروز با دمای ۲۴ درجه سانتی گراد به ترتیب سردترین و گرم ترین مراکز استان کشور بودند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha