قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۰۹۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آقای بازیگر: «پایتخت» برایم سکوی پرش بود

بازیگر سریال «پایتخت» با اشاره به حضورش در فصل ششم این سریال بیان کرد که این مجموعه در مسیر کاری اش مثل سکوی پرش بوده است.

آقای بازیگر: «پایتخت» برایم سکوی پرش بود

: سلمان خطی بازیگر رادیو، تئاتر و تلویزیون درباره حضورش در «رادیو نمایش»عنوان کرد: از سال ۷۵ به رادیو آمده ام و اکنون ۲۳ سال است که در رادیو نمایش حضور دارم و پیش از این نیز در مرکز مازندران فعالیت داشتم.

این بازیگر با اشاره به فضای متفاوت رادیو و تلویزیون بیان کرد: حضور در رادیو با تلویزیون کاملا متفاوت است. شما اگر سال ها در رادیو کار کنید نه دیده می شوید و نه زندگیتان از این رو به آن رو می شود.

بازیگر «پایتخت» با اشاره به دیگر تفاوت های این دو مدیوم رسانه ای گفت: دستمزد های رادیو اصلا با تلویزیون و سینما قابل مقایسه نیست و از طرف دیگر کسی که در رادیو کار می کند شاید تا سال ها او را نشناسند، مگر کسانی که عاشق رادیو هستند و از طریق پیگیری های مستمر این هنرمندان رادیویی را می شناسند. ما چنین شنونده های پر و پا قرصی هم داریم. مثلا پیش آمده است که یک نفر از یزد شیرینی آورده و دوست داشته هنرمندان مورد علاقه اش در رادیو را ببیند. حتی زمانی با دوست نابینایی صحبت می کردم و او با شنیدن صدا های رادیویی اسامی آن ها را بیان می کرد و این ها برای من خیلی جذاب بود.

خطی در ادامه یاداور شد: شما اگر ۲۰ سال به صورت ناشناس سابقه کار در رادیو داشته باشید گاهی یک ساعت کار تلویزیونی، آن را جبران می کند، چون دیده می شوید.

وی که پیش از این با نقش «تقی» به عنوان برادر نقی معمولی در سریال «پایتخت» حضور یافته بود، درباره اولویت های خود نیز گفت: برای خود من رادیو جذاب تر است و بعد از تئاتر، رادیو را از سینما و تلویزیون بیشتر دوست دارم و برایم ارجحیت بیشتری دارد. به هر حال من سال ها در رادیو کار کرده ام و فکر می کنم شنیدن کار رادیویی جذابیت بیشتری دارد.

این بازیگر درباره فصل ششم سریال «پایتخت» نیز در توضیحاتی بیان کرد: قرار بود پنجم یا ششم آذر سریال «پایتخت» کلید بخورد و من دوباره نقش تقی برادر نقی معمولی را دارم.

وی درباره متن این سریال گفت: هنوز متن سریال را دریافت نکرده ام و بیشتر صحبت هایی کلی درباره شروع کار داشته ایم و من، چون خودم اهل مازندران هستم در لوکیشن شمال نیز حضور دارم.

بازیگر «پایتخت» درباره حضورش در این سریال و تاثیر آن بر زندگی حرفه ای خود نیز یادآور شد: من پیش از این چندین سریال کار کرده بودم، اما با «پایتخت» بیشتر دیده شدم و می توان گفت این سریال برای ما مثل یک سکوی پرش بود.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha