قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۰۸۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

می توانم بیماران پروانه ای را درمان کنم، دختران شین آبادی را هم...

یک مخترع بسیجی در همدان از طریق طب سنتی و به واسطه تحقیق و پژوهش بر روی قرآن، کتاب های طب سنتی چون قانون، مخزن الدویه، کتاب عقیلی خراسانی، احادیث و روایات به دستاوردهای مهمی دست یافته و توانسته برخی از بیماری های غیر قابل درمان را درمان کند.

می توانم بیماران پروانه ای را درمان کنم، دختران شین آبادی را هم...

ـ همدان؛ محمدکاظم رشیدی ۷۳ ساله متولد همدان یکی از مخترعان بسیجی این مرز و بوم است که در زمینه طب سنتی و درمان دردها با داروهای گیاهی حرف های بسیاری برای گفتن دارد، حالا با کشف یک کرم معجزه آسا که نام آن را «نیکا» نهاده است، حاصل ۱۰ سال مطالعه، تحقیق و پژوهش خود را در طب ایرانی ـ اسلامی در معرض دید همگان قرار داده تا زمینه ای باشد برای خدمت به مردم سرزمینش.

او که در حال حاضر مدیرعامل و موسس شرکت تحقیق و تولید فرآورده های طب سنتی نیکاست که تولید این کرم را به واسطه تحقیق و پژوهش بر روی قرآن، کتاب های طب سنتی چون قانون، مخزن الدویه، کتاب عقیلی خراسانی، احادیث و روایات و انجام کارهای عملی چون زنبورداری، کشت و پرورش گیاهان دارویی و انجام آزمایشات متعدد می داند.

سال ۹۱ نسبت به ثبت شرکتش اقدام می کند و هدف از تأسیس آن را درمان بیماران زخم بستری و دیابتی و پایین آوردن تعداد معلولان و کاهش هزینه های این بیماران و افزایش ضریب سلامتی جامعه عنوان می کند.

رشیدی مقاله ای هم در مورد تأثیر کرم «نیکا» در بهبود زخم های بیماران دیابتی نوشته شده که از طرف بزرگترین ناشر علمی جهان مجله ELSEVIER در سال ۲۰۱۶ منتشر شده است.

او نه تنها هرگز حرص پول و شهرت ندارد که خدا را شاکر است اگر کاری انجام داده به خاطر رضای خدا و خدمت به خلق او بوده است؛ حتی در جایی که نیاز باشد هزینه ای برای این کرم معجزه آسا دریافت نمی کند تا شخص نیازمند بدون کوچکترین دغدغه ای سلامتی خود را بازیابد.

چندکلامی با این مخترع و پژوهشگر:

بفرمایید این دارو از چه ترکیبی ساخته شده است؟

 ترکیب دارو از عسل است که در قرآن از آن به عنوان «شفا» یاد شده است، صفر تا صد آن را هم خودم تولید می کنم، روغن زیتون کاملا طبیعی و چند گیاه دارویی هم از دیگر عناصر تشکیل این داروست.

عسل با خاصیت اسیدی خود نه تنها باکتری و عفونت زخم را از بین می برد مانع از بروز مجدد عفونت  می شود و در ترمیم و بهبود زخم نیز مثمر ثمر است، ویتامین A-B2-C-E-B6 موجود در عسل و ویتامین (F-A-E-C-K) و اسیدهای چرب موجود در روغن زیتون در نرمی و شادابی پوست موثر هستند.

کشور ما کانون گیاهان دارویی است، باید از این ظرفیت عظیم برای اشتغالزایی، تحقق اقتصاد مقاومتی و بهبود سلامت کشور بهره گرفت.

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha