قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۰۶۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امینی: 50 برگ مدارک دادم اما فقط کارت عضویت دادند/ این صندوق حمایت از مدال آوران است

نایب رئیس کمیته فنی واترپلو فدراسیون جهانی شنا گفت: من به اندازه یک دفتر 50 برگ مدارک به آقایان دادم و در مقابل فقط یک کارت عضویت برای من صادر کردند.

امینی: 50 برگ مدارک دادم اما فقط کارت عضویت دادند/ این صندوق حمایت از مدال آوران است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خسرو امینی از جمله مفاخر ورزش ایران بوده و سال ها است که در فدراسیون جهانی و آسیایی شنا، شیرجه و واترپلو فعالیت می کند. وی اخیراً نامه ای خطاب به ابطحی، رئیس صندوق حمایت از پیشکسوتان نوشته و در آن خواسته تا عوضیتش را در این صندوق لغو کند.

خسرو امینی ، در خصوص نامه اش به رئیس صندوق حمایت از پیشکسوتان اظهار داشت: چه باید بگویم؟ نمی خواستم این موضوع در رسانه ها بچرخد، چراکه در 80 سالگی اصلاً دنبال این موضوع نیستم. در نامه ام به آقایان اعلام کردم که بهتر است نام مجموعه خود را به «صندوق حمایت از مدال آوران» تغییر دهند.

وی ادامه داد: دلیل این درخواستم هم مشخص است؛ آنها فقط به فکر مدال آوران هستند و برای پیشکسوتان فقط کارت عضویت صادر می کنند که تقریباً هیچ ارزشی ندارد. من در 65 سال گذشته عضو چنین مجموعه ای نبودم و حالا هم اگر نباشم، اتفاقی رخ نخواهد داد. 

پیشکسوت شنا، شیرجه و واترپلو گفت: در روز تجلیل از موحد، حبیبی و عسگری از من هم دعوت شده بود تا در مراسم حاضر شوم. در محل برگزاری این مراسم مسئول کنترل مدعوین خطاب به من پرسید که چرا عضو صندوق نیستم؟ در ادامه فرم هایی به من داد و مدارکی درخواست کرد که من آنها را فراهم کردم. بعد از چند روز در قبال فرم ها و مدارکی که ارائه کردم، یک کارت عضویت به من دادند.

امینی عنوان کرد: بعد از حضور در 9 دوره المپیک، 12 دوره بازی های آسیایی، 18 دوره مسابقات قهرمانی جهان و اعزام به بیش از 400 تورنمنت بین المللی معتبر کارت عضویت در این مجموعه به چه درد من می خورد؟ در نامه ای که نوشتم خیلی مودبانه درخواست کردم که عضویت من را لغو کرده و مدارکم را هم پاره کنند و در سطل آشغال بریزند.

رئیس کمیته فنی واترپلوی آسیا خاطرنشان کرد: 80 سال سن دارم، 65 سال در بخش های مختلف ورزش فعالیت کردم، 29 سال عضو فدراسیون جهانی بودم و 37 سال رئیس کمیته فنی واترپلو آسیا بودم. بعد از این مدت واقعاً نیازی به کارت عضویت در صندوق حمایت از پیشکسوتان ندارم. تا زمانی که چنین تشکیلاتی نبود توقعی هم وجود نداشت، اما وقتی چنین صندوقی تشکیل می شود آقایان باید پاسخگو باشند. 

نایب رئیس کمیته فنی واترپلو فدراسیون جهانی شنا گفت: نمی خواهم از خودم تعریف کنم، اما سوالم این است که چند نفر مثل من هستند که اینقدر سابقه حضور در فدراسیون جهانی را داشته باشند؟ من به اندازه یک دفتر 50 برگ مدارک به آقایان دادم و در مقابل فقط یک کارت عضویت برای من صادر کردند. نمی خواهم ارزش کار مدال آوران را زیر سوال ببرم، اما نقش افرادی که سال ها کرسی های بین المللی داشته و تاثیرگذار بوده اند، چه می شود؟

امینی افزود: من مدرک لیسانسم را در سال 1342 گرفتم و برای پیدا کردن آن و تحویل به آقایان در صندوق حمایت از پیشکسوتان 2 روز زمان صرف کردم و در مقابل تنها یک کارت دریافت کردم که نمی دانم به چه دردی می خورد. حرف آخری به آقایان این است که «مرا به خیر تو امید نیست، شر مرسان»؛ وقتی یک عمر زحمت و تلاش من می شود یک کارت بی ارزش دیگر چه باید بگویم؟

وی اظهار داشت: تا حالا توقعی نداشتم و از حالا هم توقعی نخواهم داشت. آقایان طوری رفتار می کنند که انگار عضو سازمان ملل شده ام. واقعاً قلبم درد گرفت و بسیار خودم را سرزنش کردم که چرا اینکار را کردم. امیدوارم شرایط خوب شود و همه از فعالیت صندوق حمایت از پیشکسوتان رضایت داشته باشند.

انتهای پیام/س

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha