قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۰۶۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

یادداشت های علم، شنبه ۴ آذر ۱۳۴۶: جمال عبدالناصر غرب و اسرائیل را به جنگ تهدید نموده است

فرمودند: «به اردشیر [زاهدی]، وزیر خارجه، ابلاغ کن این چه نوع رفتاری است که با سفرا داری؟ مگر این ها نوکر تو هستند؟ باید خیلی سعی و دقت کنی. این ها نماینده من هستند. تو هیچ حق مداخله نامشروع در کار آن ها نداری.» معلوم شد انصاری شکایت کرده است.

یادداشت های علم، شنبه ۴ آذر ۱۳۴۶: جمال عبدالناصر غرب و اسرائیل را به جنگ تهدید نموده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، پس از انتشار خاطرات روزانه آیت الله هاشمی رفسنجانی، «انتخاب» قصد دارد این بار بخش های گزیده ای از خاطرات دیگر شخصیت های مهم و تاثیرگذار کشور را روزانه، مرور و منتشر کند

در خاطرات علم آمده است:

شرفیاب شدم. کارهای جاری عرض شد. اول وقت [حسین العبدالله] سفیر لبنان به دیدنم آمده بود، مطالبی گفته بود که عرض کردم. بعدازظهر به افتتاح رآکتور اتمی تشریف بردند. چنان که پیش بینی می کردم، سرمای مفصلی خوردند، زیرا از اتاق های گرم به محیط سرد تشریف می بردند. خیلی ناراحت شدند، امشب سر شام خیلی شکایت بیش تری از گلودرد می فرمودند. ضمنا مرا کناری کشیدند، فرمودند: «به اردشیر [زاهدی]، وزیر خارجه، ابلاغ کن این چه نوع رفتاری است که با سفرا داری؟ مگر این ها نوکر تو هستند؟ باید خیلی سعی و دقت کنی. این ها نماینده من هستند. تو هیچ حق مداخله نامشروع در کار آن ها نداری.» معلوم شد انصاری شکایت کرده است. من می خواهم فردا با اردشیر صحبت بکنم. نمی دانم چه بگویم. امشب بر حسب تصادف زود به منزل آمده می خوابم. از وقایع مهم خارجی نطق ناصر است که باز هم عر و تیز کرده و غرب و اسرائیل را به جنگ تهدید نموده است و ادعا کرده از لحاظ نظامی قوی تر از قبل از جنگ با اسرائیل است، زیرا روس ها به او کمک کرده اند. صبح در این خصوص خیلی در پیشگاه شاهانه صحبت شد، فرمودند: «به سفرای غربی بگو این است ناصری که شما خیال می کردید خودش را تعدیل کرده است.»

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha