قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۰۵۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

محلات قدیمی بندرعباس دست کمی از بشاگرد ندارند

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: برخی از محلات قدیمی و حاشیه ای در مرکز استان هرمزگان چهره محرومیت به خود گرفته اند و نیاز به توجه ویژه دارند.

محلات قدیمی بندرعباس دست کمی از بشاگرد ندارند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از بندرعباس، حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی شامگاه دوشنبه در دیدار با جهادگران سازمان بسیج سازندگی استان هرمزگان که به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج برگزار شد، اظهار داشت: در جامعه هیچ گروهی را برخوردارتر از  روحیه و ظرفیت بسیج سازندگی سراغ ندارم.

وی بسیجیان هرمزگانی را یک سرمایه تمام ناشدنی برای استان و کشور عنوان کرد و افزود: این سرمایه تمام ناشدنی برای انقلاب و نظام اسلامی متناسب با شرایط مختلف نقش آفرینی کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی بدون استفاده از ظرفیت بسیج بی معناست، ابراز داشت: قرارگاه گام دوم ولایت با شبکه انقلابی و حزب اللهی در استان تشکیل می شود. 

عبادی در پایان خاطرنشان کرد: امروز اگر بخواهیم جامعه را در مسیر اهداف گام دوم انقلاب همراه کنیم نیازمند همراهی جهادگران بسیجی را داریم.

سرهنگ محمدرضا آران ضمن تبریک هفته بسیج خدمت خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران، بسیجیان و جهادگران عرصه سازندگی اظهار داشت: جهادگران بسیجی در عرصه های مختلف خدمت رسانی قوی تر از گذشته ظاهر شده اند.

وی با بیان اینکه فعالیت های جهادی با هدف و برنامه ریزی انجام می شود، افزود: خدمت رسانی جهادگران بسیجی  را می توان در دسته های عمرانی، پزشکی، فرهنگی، اجتماعی و آموزشی دسته بندی کرد.

وی به تشریح اجرای طرح تحول محلات در سطح  استان  پرداخت و بیان کرد: با ایجاد این طرح توانسته ایم در هر محله یک قرارگاه جهادی را راه اندازی کنیم که از مردم همان محله و برای خدمت رسانی به مردم آن محله ایجاد شده است. 

مسوول سازمان بسیج سازندگی استان هرمزگان به بیان خدمت رسانی جهادگران و گروه های جهادی در موقعیت های بحرانی اشاره و بیان داشت: در حادثه سیل خوزستان تعداد ۵۰ گروه جهادی از استان هرمزگان اعزام و به مردم خونگرم شهرستان های کارون و شادگان در زمینه های ایجاد سیل بندها و بازسازی منازل خدمت رسانی کردند.

آران در پایان از راه اندازی کارگاه های اقتصاد مقاومتی در راستای اشتغال جوانان خبر داد و گفت: تا کنون توانسته ایم تعداد ۵۰۰ کارگاه اقتصاد مقاومتی در سطح استان راه اندازی کنیم.

انتهای پیام/ع

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha