قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۰۴۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران:

حضور مردم ریشه فتنه در کشور را خشک کرد

چالوس - مدیرکل تبلیغات مازندران با تقدیر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت در کشور گفت: حضور حماسی مردم ریشه فتنه را در کشور خشکاند.

حضور مردم ریشه فتنه در کشور را خشک کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام ناصر شکریان شامگاه دوشنبه در گردهمایی روسای تبلیغات اسلامی گفت: ملت ایران با حضور خود در راهپیمایی،  ریشه فتنه را خشک کردند و نشان دادند راه برون رفت از مشکلات، تبعیت از قانون و دفاع از ارزش های انقلابی است.

وی به حضور گسترده مردم در راهپیمایی های چند روز اخیر در کشور اشاره کرد و افزود: مردم همیشه در صحنه مازندران همانند دیگر استان ها و شهرهای مختلف کشور با حضور خود، ریشه فتنه را خشک کردند و نشان دادند راه برای برون رفت از مشکلات، تبعیت از قانون و دفاع از ارزش های انقلابی است.

حجت الاسلام شکریان به بیان روند شکل گیری اغتشاش در روزهای اخیر اشاره و خاطر نشان کرد: دشمنان انقلاب با استفاده از فضای تبلیغاتی شبکه های مجازی، عناصر خودباخته و سرسپرده داخلی و با سوءاستفاده از نگرانی های به حق مردم، به دنبال تضعیف و فروپاشی نظام بودند.

استاد حوزه علمیه مازندران با بیان این که همان طور که مقام معظم رهبری نیز در نخستین موضع گیری خود فرمودند مردم کشورمان اماکن عمومی را تخریب و آتش نمی زنند، افزود: ضد انقلاب، اشرار و اغتشاشگران تلاش کردند فضای کشور را برای تحقق اهداف اربابان خود ناامن کنند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران با تأکید براین که ملت بزرگ و فهیم ایران اسلامی خواسته ها و مطالبات به حق خود را از مسیر قانونی دنبال می کنند، بیان داشت: آنچه که در چند روز گذشته در برخی شهرهای کشور دیدیم کار عوامل ضد انقلاب و اغشاش گر بود.

حجت الاسلام شکریان با بیان این که فتنه انگیزی و توطئه افکنی دشمن از همان نخستین روز پیروزی انقلاب علیه کشورمان وجود داشته است، افزود: دشمن هر روز با شیوه های مختلفی در تلاش است مردم را از انقلاب و نظام جدا کند.

هوشیاری و بصیرت مردم سبب رسوایی بیگانگان شده است

استاد حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که عوامل بیگانه و ضد انقلاب خسارت های بسیاری را به کشور و مردم وارد کردند، بیان داشت: اما هوشیاری و بصیرت مردم در حوادث اخیر فتنه دشمن را خنثی و موجب رسوایی بیگانگان شد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران، رهنمودهای مهم مقام معظم رهبری در خنثی کردن توطئه دشمن را بسیار مهم و راهبردی توصیف کرد و افزود: ملت بزرگ ایران در لبیک به سخنان و رهنمودهای مقام معظم رهبری به صورت خودجوش به خیابان ها آمدند و بار دیگر ضمن تبعیت از ولایت و رهبری، حمایت و پشتیبانی خود را از انقلاب و نظام اسلامی اعلام کردند.

حجت الاسلام شکریان با بیان این که ملت بزرگ ایران اسلامی علی رغم همه مشکلات اقتصادی، اما همواره تابع رهبری و پشتیبان انقلاب و نظام هستند، افزود: پس از این حضور حماسی مردم در حمایت از انقلاب و نظام اسلامی، این وظیفه مسئولان است که به وعده های خود در برابر مردم عمل کنند.

وی، نقش استکبار جهانی در حوادث اخیر را پررنگ دانست و با بیان این که نظام سلطه با استفاده از عوامل داخلی خود تلاش کرد کشور را در مسیر ناامنی و آشوب هدایت کند، بیان داشت: اما اشاره مقام معظم رهبری و بصرت و هوشیاری مردم آتش فتنه را در این کشور خاموش کرد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha