قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۵۰۳۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بازتاب خروش مردم تهران علیه اغتشاش گران در رسانه های خارجی

رسانه های خارجی به ویژه رسانه های غربی علیرغم تلاش برای بایکوت خروش مردم تهران علیه اغتشاش گران، باز هم نتوانستند از آن چشم پوشی کنند.

بازتاب خروش مردم تهران علیه اغتشاش گران در رسانه های خارجی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری مهر- گروه بین الملل:  اجتماع عظیم تهرانی ها در حمایت از اقتدار و امنیت کشور، محکومیت اغتشاشات اخیر عصر امروز در میدان انقلاب اسلامی تهران برگزار شد.

این در حالیست که رسانه های غربی علیرغم تلاش برای بایکوت این مراسم بزرگ و شکوهمند باز هم نتوانستند از آن چشم پوشی کرده و به ناچار مجبور به انعکاس برخی از آن ها شده اند.

یونایتد پرس در گزارشی در خصوص این رویداد بزرگ در تهران نوشت: هزاران شهروند ایرانی در تهران، پایتخت ایران حمایت خود از حکومت ایران را پس از چند روز ناآرامی ناشی از گرانی قیمت بنزین نشان دادند. شرکت کنندگان در این تجمع شعارهایی را در حمایت از مقامات حکومتی و علیه آمریکا و «اسرائیل» سر دادند. شهروندان ایرانی با تجمع در میدان انقلاب حمایت خود از سید علی خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی ایران را  نشان دادند.

خبرگزاری فرانسه رویداد مذکور را اینگونه بازتاب داد: هزاران نفر از حامیان حکومت ایران در میدانی در تهران گردهم آمدند تا روزهای آشوب را محکوم کنند. جمهوری اسلامی آشوب ها را به دشمنان خارجی نسبت داده است. آن ها با تکان دادن پرچم ایران و دست نوشته های مرگ بر آمریکا از تمام جهات به سمت میدان انقلاب تهران راهپیمایی کردند.

خبرگزاری آناتولی نیز در این باره نوشت: جمعی از مردم تهران به دعوت شورای تبلیغات اسلامی برای محکوم کردن حوادث و اعتراضات به افزایش قیمت بنزین و در دفاع از حکومت امروز در میدان انقلاب این شهر تجمع کردند. تجمع کنندگان پلاکاردهای مختلفی در دست داشتند که روی آن شعار های مختلفی هچون «مسئولان ذوق نکنند به عشق رهبر آمده ایم»، «ما همه با هم هستیم پشت، ولایت هستیم» و «ملت ما بیدار است از فتنه گر بیزار است» در دست داشتند.

همچنین در چند روز گذشته تجمعاتی از این دست در برخی شهرهای ایران برگزار است.

خبرگزاری اسپوتنیک هم نوشت: راهپیمایی در حمایت از دولت جمهوری اسلامی ایران در تهران برگزار شد. امروز در میدان انقلاب تهران راهپیمایی در حمایت از جمهوری اسلامی ایران و رهبر آن و با شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا برگزار شد.

العهد لبنان هم در گزارشی با اشاره به اجتماع عظیم تهرانی ها در حمایت از اقتدار و امنیت کشور، محکومیت اغتشاشات اخیر و بیان مطالبات معیشتی عصر امروز در میدان انقلاب اسلامی تهران، آورده است: مردم تهران پایتخت ایران امروز میخ دیگری بر تابوت فتنه آمریکایی-صهیونیستی با مشارکت میلیونی در حمایت از انقلاب اسلامی کوبیدند. در حماسه ای که مردم تهران آفریدند شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و مرگ بر اغتشاشگران سر داده شد و همچنین لبیک یا حسین(ع) و لبیک یا عباس(ع) و لبیک یا خامنئی طنین انداز شد.

شبکه المیادین لبنان هم با اشاره به این اجتماع میلیونی به پوشش سخنرانی سردار سلامی در این اجتماع عظیم پرداخت.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha