قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۹۷۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فارس من|آسفالت روستای بندبن در قالب پروژه ملی تعریف شود

بخشدار منطقه چهاردانگه ساری گفت: بحث آسفالت روستای بندبن باید به عنوان پروژه ملی تعریف شود در غیر این صورت با این اعتبارات استان اتفاقی نخواهد افتاد و راه به جایی نخواهیم برد.

فارس من|آسفالت روستای بندبن در قالب پروژه ملی تعریف شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از شهرستان ساری،  مخاطبان این رسانه با ثبت سوژه ای با عنوان «عدم توجه مسؤولان جهت آسفالت روستای بندبن چهاردانگه ساری» خواستار پیگیری در این زمینه شدند.

آنان در توضیح این سوژه عنوان کردند: روستای بندبن در بخش چهاردانگه ساری و دور افتاده ترین روستای مرکز استان است.

این روستا به دلیل آب و هوای مناسب دارای ظرفیت های گردشگری و تولیدات دامی و همچنین باغداری بوده که در صورت توجه مدیران ارشد استان با زیرسازی و آسفالت حدود 13 کیلومتر جاده دسترسی به مسیر اصلی ساری سمنان آن چنان رونقی در منطقه ایجاد می شود که جوانی فکر مهاجرت به شهرهای اطراف را از سرش بیرون می برد.

بخشدار منطقه چهاردانگه ساری در این باره ، اظهار کرد: روستای بندبن در مسیر انتهایی روستاهای چهاردانگه استان واقع است که با آخرین روستا 13 کیلومتر فاصله دارد ولی برای بحث آسفالت باید حدود 30 کیلومتر آسفالت و زیرسازی صورت گیرد.

مرتضی جعفری افزود: بحث آسفالت این روستا باید به عنوان پروژه ملی تعریف شود در غیر این صورت با این اعتبارات استان اتفاقی نخواهد افتاد و راه به جایی نخواهیم برد.

وی با اشاره به اینکه مسیر این روستا صعب العبور است، تصریح کرد: در سیل روزهای پایانی سال گذشته و همچنین فروردین امسال مسیر دسترسی به روستای بندبن به دلیل شدت بارندگی و بالا آمدن آب رودخانه از بین رفت که جاده را اصلاح کردیم و در این زمینه بودجه بالایی نیز صرف شد.

بخشدار منطقه چهاردانگه ساری تصریح کرد: در این فصل از سال در این مسیر روستایی همواره برف می نشیند و با این اعتبارات استانی که در اختیار داریم تمام تلاش بر این بوده که این مسیر را باز نگه می داریم تا مشکلی برای تردد مردم پیش نیاید.

جعفری در پایان گفت: منطقه چهاردانگه ساری بیشترین راه روستایی غیرآسفالته را دارا است.

انتهای پیام/86034/ج

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha