قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۹۶۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

علیزاده طباطبایی: تیر ها از اسلحه نجفی شلیک نشده است

«سید محمود علیزاده طباطبایی» وکیل پایه یک دادگستری که ابتدا جزو یکی از سه نفر وکلای نجفی بود و، اما از سوی نجفی از وکالت در این پرونده عزل شد نکات جدیدی را درباره این پرونده در گفتگو باتابناک بیان کرده است که خلاصه ای از آن در پی می آید.

علیزاده طباطبایی: تیر ها از اسلحه نجفی شلیک نشده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، روزنامه خراسان: «سید محمود علیزاده طباطبایی» وکیل پایه یک دادگستری که ابتدا جزو یکی از سه نفر وکلای نجفی بود و، اما از سوی نجفی از وکالت در این پرونده عزل شد نکات جدیدی را درباره این پرونده در گفتگو باتابناک بیان کرده است که خلاصه ای از آن در پی می آید.


*وقتی من وکالت آقای نجفی را پذیرفتم و با ایشان ملاقات کردم به هیچ عنوان چهره و رفتار آقای نجفی، چهره و رفتار کسی که مرتکب قتل شده است، نبود. این نکته را بگویم که در خصوص خودکشی آقای نجفی در هتل لاله تهران، خانم تابشیان (همسر اول محمدعلی نجفی) می گفت ما وقتی آقای نجفی را از هتل به منزل آوردیم، خشاب و فشنگ کلت آقای نجفی را برداشتم. من نزد آقای نجفی رفتم و گفتم آقای نجفی شما مطمئن هستید که مرحومه را خودتان کشتید. گفت: بله من خودم کشتم. پرسیدم با کدام کلت کشتی؟ گفت با کلت خودم کشتم. گفتم که کلت شما که خشاب و فشنگ نداشت! گفت چه کسی گفته که خشاب و قشنگ نداشته است؟ گفتم خشاب و فشنگ الان نزد ما هست. گفت نه آن را قایمش کنید! گفتم برای چه باید قایمش کنیم؟ کلت شما خشاب و فشنگ نداشته است، اما شما می گویید با همین کلت او را کشته اید؟ آقای نجفی دوباره تکرار کرد من با همین کلت کشته ام.
* آقای نجفی مدعی هستند که در حمام مرحوم استاد را کشته اند، اما ما می بینیم که در اتاق خواب ملافه خونی وجود دارد و حتی کف اتاق هم خون ریخته است. کمد های اتاق نیز خونی بود. هیچ کدام از این ها توجیه و توضیح ندارد. چرا باید دکمه پیراهن مردانه در محل جرم وجود داشته باشد؟ دکمه ای که متعلق به پیراهن نجفی نیست.
*کلت آقای نجفی ۷.۶۵ بود ه است. این گلوله ۹ میلی متری است و متفاوت از اسلحه آقای نجفی است. ۷.۶۵ کلتی است که به مسئولان می دهند و اسلحه ۹ میلی متری اسلحه خیلی سنگینی است.
* وقتی از آقای نجفی می پرسم که شما اسلحه تان ۷.۶۵ است، کلت ۹ میلی متری از کجا آورده ای؟ می گوید احتمالا هنگام جواز عوض شده است. گفتم مگر چنین چیزی ممکن است که عوض شود؟ بنابراین معتقدم آقای نجفی یک سری چیز ها را پنهان می کند. به این دلیل من یقین دارم که نجفی قاتل نیست.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha