قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۹۳۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کریمی: انگیزه جوانی مان بر تجربه سایپا غلبه کرد/ از سال گذشته دریافتی نداشته ایم

کاپیتان تیم والیبال پیکان گفت: از سال گذشته هیچ دریافتی نداشته ایم و امیدوارم مسئولان فکری به حال این موضوع کنند.

کریمی: انگیزه جوانی مان بر تجربه سایپا غلبه کرد/ از سال گذشته دریافتی نداشته ایم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، جواد کریمی ، درمورد پیروزی 3 بر 2 تیم والیبال پیکان مقابل سایپا در هفته هشتم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور اظهار داشت: همه می دانند که تیم ما چقدر جوان است. با انگیزه جوانی خود در هفته هشتم مقابل تیم مدعی و قدرتمند سایپا قرار گرفتیم و توانستیم به پیروزی برسیم.

وی ادامه داد: سایپا کادر فنی خوب و بازیکنان باتجربه ای دارد. آنها سال گذشته به فینال رسیدند و امسال هم باتوجه به نفراتی که دارند یکی از مدعیان اصلی به شمار می روند. در بازی مقابل سایپا خود را از قبل بازنده ندانستیم و تا آخرین لحظه برای رسیدن به پیروزی جنگیدیم و در پایان هم مزد زحمات مان را گرفتیم.

کاپیتان و پاسور تیم والیبال پیکان عنوان کرد: در هر لحظه از مسابقه دستورات کادر فنی را به خوبی در زمین اجرا کردیم. هر بازیکنی هم که از بیرون وارد ترکیب شد عملکرد خوبی داشت و به تیم کمک کرد. امیدوارم این روندمان ادامه داشته باشد و بتوانیم در نهایت در جایگاه مناسبی قرار بگیریم.

کریمی درمورد شرایط مالی باشگاه پیکان گفت: از سال گذشته دریافتی نداشته ایم. ما بازیکنان جوانی داریم که نشان دادند در صورت حمایت می توانند دست به کارهای بزرگی بزنند. امیدوارم مسئولان و مدیران باشگاه فکری به حال شرایط مالی بازیکنان بکنند، چراکه از سال گذشته تنها قول و وعده شنیده ایم.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha