قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۹۳۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کاظمی: یکی از مهم ترین مولفه های تولید تامین امنیت سرمایه گذار است

نایب رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد که سرمایه گذار در گام اول باید با قوانینی شفاف و ثابت مواجه باشد تا بتواند با اطمینان برای تولید کالایی با کیفیت در بلندمدت برنامه ریزی کند.

کاظمی: یکی از مهم ترین مولفه های تولید تامین امنیت سرمایه گذار است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  سید حمیدرضا کاظمی با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با جمعی از تولید کنندگان داخلی و تاکید ایشان بر ضرورت رونق تولید، بیان کرد: در شرایط فعلی کشور و با توجه به تحریم ها و فشارهای اقتصادی که از سوی قدرت های استعماری بر کشورمان تحمیل شده است یکی از مهم ترین اولویت های کشور توجه به تولید داخلی است و استفاده از ظرفیت های داخل است.

وی در ادامه اظهار کرد: از آنجا که کشور ما دارای ظرفیت بالایی می باشد باید صاحبنظران، تولید کنندگان و دولت با برنامه ریزی به منظور استفاده از ظرفیت های داخلی به سمت تولید بروند.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به بازار مصرف خوبی که در داخل کشور وجود دارد تولید کنندگان می توانند با برنامه ریزی در جهت تولید کالای باکیفیت حرکت کنند. کالای تولیدی باید کالای رقابتی بوده و توانایی رقابت با کالاهای مشابه خارجی را داشته باشد.

کاظمی در ادامه با اشاره به موانع موجود بر سر راه تولید کنندگان در داخل کشور، بیان کرد: به نظر من اولین مانع بر سر راه تولید کنندگان دولتی بودن اقتصاد کشور است. در گام اول به منظور رونق تولید ما باید به اصل 44 قانون اساسی توجه داشته و در راستای خصوصی سازی گام برداریم. دولت باید بر عملکرد تولید کنندگان نظارت داشته و از تولید کنندگان حمایت کند، اما باید اجازه دهد تا سرمایه گذاران خود در تولید نقش ایفا کنند.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی از مهم ترین مولفه های تولید تامین امنیت سرمایه گذار است. در گام اول سرمایه گذار باید با قوانینی شفاف و ثابت سروکار داشته باشد تا بتواند برنامه ریزی در بلندمدت برای تولید کالای باکیفیت داشته باشد.

وی در پایان تاکید کرد: امنیت سرمایه گذار در تمام ابعاد حائز اهمیت است. فردی که سرمایه خود را به بازار تولید می آورد باید امنیت را احساس کند. از سوی دیگر باید شرایط به گونه ای باشد که هر فردی که توانست با برنامه ریزی کالای باکیفیت تری تولید کند در صدر قرار بگیرد نه این که پای رانت در میان باشد و افراد غیرمتخصص پای کار بیایند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha