قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۹۱۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امام جمعه موقت کاشان:

رهنمودهای رهبر انقلاب همانند چراغی روشن در مسیر ملت ایران است

کاشان - امام جمعه موقت کاشان گفت: رهنمودهای رهبر انقلاب همیشه در مواقع حساس همانند چراغی روشن در مسیر ملت ایران بوده است.

رهنمودهای رهبر انقلاب همانند چراغی روشن در مسیر ملت ایران است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدرضا اسلامی تبار عصر یکشنبه در آیین رونمایی از طرح یاوران عفاف و حجاب که با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشان برگزار شد، اظهار داشت: ورود به عرصه حجاب و عفاف نصرت الهی در دنیا و آخرت را به دنبال دارد.

وی با اشاره به اینکه باید اعمال و رفتارهای ما برای خدا باشد، ابراز داشت: اگر در انجام کارها بر مبنای این باشد که برای خدا انجام می دهیم این باعث می شود که خدا هم در انجام امور کمک و یاری کند.

امام جمعه موقت کاشان با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر جز ضروریات دین است، تصریح کرد: آمران به معروف و ناهیان از منکر یاوران خدا هستند.

وی با اشاره به اینکه کسانی که خدا را یاور می کنند افرادی هستند که تمام تلاش خود را برای گسترش معنویت در جامعه به کار می برند، بیان داشت: کسانی که در جامعه بی تفاوت نیستند و نسبت به حجاب و عفاف در جامعه خود را متعهد می دانند جز افرادی هستند که می توان آن ها را یاور خدا دانست.

حجت الاسلام اسلامی تبار با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در بحث سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین بسیار هوشمندانه عمل کردند، افزود: سخنان رهبری تکلیف را برای همه مشخص کرد.

وی افزود: رهنمودهای رهبر انقلاب همیشه در مواقع حساس همانند چراغی روشن در مسیر مردم ایران بوده است که باعث سربلندی ملت و نظام جمهوری اسلامی از همه مشکلات و فتنه ها شده است.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha