قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۸۹۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استاندار مازندران:

مردم باجداکردن خط اغتشاش امید دشمنان را به یاس تبدیل کردند

ساری - استاندار مازندران گفت: مردم ما با جدا کردن خط اغتشاش و اعتراض و حمایت حماسی از مواضع حکیمانه مقام معظم رهبری، امید دشمنان را به یاس و ناامیدی تبدیل کردند.

مردم باجداکردن خط اغتشاش امید دشمنان را به یاس تبدیل کردند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، احمد حسین زادگان با اشاره به این که منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب، فصل الخطاب و محور قابل اتکا برای تمامی ارکان و حوزه های تصمیم گیری نظام و کشور در جهت اتخاذ تصمیمات کارشناسانه برای رفاه اقتصادی مردم و دیگر بخش ها به شمار می آید، گفت: مردم مازندران در راهپیمایی امروز در پیروی از ولایت و حمایت از اقتدار و امنیت کشور سنگ تمام گذاشتند.

استاندار مازندران با بیان این که هیچ کس از ناامنی سود نمی برد، یادآور شد: نظام و قانون اساسی این حق را برای مردم قائل شد که نسبت به تصمیماتی که اتخاذ می شود نقد و اعتراض داشته باشند لیکن این؛ متفاوت است با نوع اتفاقاتی که در برخی استان های کشور اتفاق افتاده است.

وی گفت: ایجاد مخاطرات و وارد کردن خسارات به بانک ها، بیمارستان ها، مغازه ها و موسسات دولتی و .... هیچ ارتباطی به تصمیمات متخذه اقتصادی، اعتراض مردم، نقد کارشناسان و اختلاف سلایق سیاسی ندارد.

استاندار افزود: این اتفاقات؛ هیچ ارتباطی به اعتراضات مردمی ندارد و دستگیری برخی در بعضی استان های کشور نشان می دهد که اغتشاشگران با دشمنان و نیروهای معاند آنسوی آب ها مرتبط هستند.

حسین زادگان، تاکید کرد: مردم ما با جدا کردن خط اغتشاش و اعتراض و حمایت حماسی از مواضع حکیمانه مقام معظم رهبری، امید دشمنان را به یاس و ناامیدی تبدیل کردند.

مقام عالی دولت در مازندران یادآور شد: مردم با با شناختی که از نعمت امنیت دارند و نقش آن در زمینه توسعه اقتصادی، در این راهپیمایی شرکت و از مواضع حکیمانه رهبر معظم انقلاب حمایت کردند.  

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha