قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۸۸۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس دیوان عالی کشور:

مردم به دستگاه قضایی ابراز امید می کنند

رئیس دیوان عالی کشور گفت: مردم اکنون به دستگاه قضایی ابراز امید می کنند چراکه متوجه شدند حرکتی آغاز شده که برای توجه به حقوق مردم است.

مردم به دستگاه قضایی ابراز امید می کنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام و المسلمین مرتضوی مقدم رئیس دیوان عالی کشور طی سخنانی در جمع مردم نمازگزار با بیان اینکه نظام از ما انتظار ایجاد و حفظ وحدت را دارد، گفت: بیشترین موضوعی که این نظام به ویژه در مواقع حساس به آن نیاز دارد وجود وحدت بین ملت ها، اقوام و مذاهب، است.

وی ادامه داد: زمانی که دشمن بخواهد ملتی را از هم بپاشاند از تفرقه استفاده خواهد کرد که البته با طلوع جمهوری اسلامی، وحدت سبب ایجاد این انقلاب شد و حفظ آن نیز نیاز به وحدت دارد.

حجت الاسلام و المسلمین مرتضوی مقدم تأکید کرد: حال وظیفه ما این است که برای ایجاد و حفظ وحدت کمک کنیم و یکایک افراد موظف به حفظ وحدت هستیم و این تکلیف شرعی، قانونی و اخلاقی ما است و اگر کوتاهی کردیم هرکدام مسئول هستیم.

رئیس دیوان عالی کشور با تاکید بر ضرورت حفظ امنیت در کشور، گفت: جمهوری اسلامی از زمانی که طلوع کرد امنیتی را به برکت حضور مردم وجود آورد، اگرچه نیروهای مسلح ما حافظان امنیت هستند، اما ریشه امنیت مردم هستند.

وی افزود: مردم را با خدمت رسانی، اخلاق، و اعمال درست می توانیم با خود داشته باشیم نه اینکه آنها را با مشکلاتشان به حال خود رها کنیم و هر روز به درد آنها بیفزاییم.

رئیس دیوان عالی کشور تأکید کرد: ایجاد امید در دل مردم از جمله مواردی است که نظام از ما انتظار دارد لذا نباید مردم را ناامید کنیم؛ مردم اکنون به دستگاه قضایی ابراز امید می کنند چراکه متوجه شدند حرکتی آغاز شده که این حرکت برای توجه به حقوق مردم است.

حجت الاسلام و المسلمین مرتضوی مقدم خطاب به مسئولان تأکید کرد: باید در جهت رفع گرفتاری مردم تمام سعی و تلاش خود را بگذارید و بدانید که خدمت رسانی و خدمت خالصانه به مردم در دنیا عزت و در آخرت رفعت می آورد و این یک آزمون الهی برای ما است.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha