قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۸۸۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سومین گرمخانه زنان در پایتخت راه اندازی شد

استان ها تهرانتهران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران با اشاره به راه اندازی سومین گرمخانه زنان واقع در پهنه شرق پایتخت گفت: با این گرمخانه ظرفیت گرمخانه های زنان به ۳۳۰ تخت…

سومین گرمخانه زنان در پایتخت راه اندازی شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش روز یکشنبه مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، محمدرضا جوادی یگانه درباره افزایش ظرفیت پذیرش زنان کارتن خواب در گرمخانه ها اظهارداشت: برای زنان دو گرمخانه در پهنه غرب و جنوب فعال است اما در پهنه شرق و نزدیک دره فرحزاد به دو گرمخانه دیگر برای زنان نیاز داشتیم.
وی افزود: با توجه به ازدیاد گرمخانه مردان در پهنه شرق، گرمخانه منطقه ۸ را برای زنان تجهیز کردیم که از چند روز گذشته آغاز به کار کرده است.
جوادی یگانه درباره ایجاد گرمخانه در نزدیکی دره فرحزاد گفت: مدتی پیش در نزدیکی دره فرحزاد یک گرمخانه برای زنان ایجاد شد که آغاز به کار آن به دلیل مخالفت شهروندان منطقه به تاخیر افتاد.
معاون شهردار تهران افزود: امروز در استانداری تهران جلسه ای برای بررسی این موضوع، با حضور شورایاری محله فرحزاد تشکیل شد.
وی با اشاره به اینکه پیگیر ایجاد یک گرمخانه در حاشیه دره فرحزاد هستیم، تصریح کرد: دره فرحزاد به عنوان یکی از فضاهای بی دفاع شهری محل تجمع افراد بی خانمان است که بخشی از این افراد را زنان تشکیل می دهند.
جوادی یگانه گفت: وجود یک گرمخانه در این محدوده می تواند از خطرات احتمالی برای زنانی که در این دره مستقر هستند، پیشگیری کند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha