قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۸۷۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرماندار میامی:

کارخانه فرآوری و بسته بندی در میامی ایجاد شود

میامی - فرماندار میامی بابیان اینکه متأسفانه هم اکنون تولیدات کشاورزی شهرستان قابلیت صادرات ندارند، گفت: ایجاد کارخانه فرآوری و بسته بندی ضرورت دارد.

کارخانه فرآوری و بسته بندی در میامی ایجاد شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، احمد ملایری بعدازظهر یکشنبه در نشست بررسی مشکلات کشاورزان میامی به میزبانی فرمانداری ضمن بیان اینکه ایجاد کارخانه فرآوری و بسته بندی در میامی دارای ضرورت است، ابراز داشت: تولیدکنندگان و بهره برداران بخش کشاورزی شهرستان برای عرضه محصولات تولیدی خود با مشکلات زیادی دست وپنجه نرم می کنند.

وی بابیان اینکه این مشکلات توان کشاورزان و تولیدکنندگان را ازلحاظ مالی و فیزیکی گرفته است، بیان کرد: از این منظر متأسفانه در میامی شاهد کاهش فعالیت های اقتصادی تولیدکنندگان هستیم.

ضرورت مدیریت منابع آبی

فرماندار میامی گفت: گسترش عرضه محصولات کشاورزی نیازمند زیرساخت است که از این منظر معتقد هستیم باوجود پتانسیل های فراوان میامی ایجاد کارخانه فرآوری و بسته بندی در میامی دارای ضرورت است.

ملایری با اشاره به اقداماتی که مسئولان در راستای رفع مشکلات کشاورزان انجام داده اند، تاکید داشت: حمایت از صنایع تبدیلی یکی از مسائلی است که در دستور کار دولت قرار دارد.

وی افزود: اگر بخواهیم در زمینه تولیدات کشاورزی و همچنین ایجاد صنایع تبدیلی موفق عمل کنیم می بایست جلوگیری از مصرف بی رویه آب ، نصب کنتورهای هوشمند و مسائلی مانند حفظ و نگهداری منابع موجود آبی را مد نظر قرار دهیم.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha