قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۸۶۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بازداشت ۲ عامل انسداد اتوبان تهران _کرج

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی از بازداشت دو شروری خبر داد که علاوه بر انسداد اتوبان تهران ـ کرج، اقدام به تخریب خودروها و عربده کشی کرده بودند.

بازداشت ۲ عامل انسداد اتوبان تهران _کرج

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: سرهنگ علی محمدی با اعلام خبر بازداشت دو نفر از عاملان راه بندان اتوبان تهران ـ کرج، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: بیست و پنجم آبان ماه سال جاری با تماس تلفنی تعدادی از شهرندان مبنی بر ضرب و جرح عمدی، ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان و انسداد بزرگراه تهران ـ کرج توسط تعدادی از افراد شرور ،تیمی از مأموران پایگاه دوم برای بررسی موضوع به آدرس اعلامی اعزام شدند.

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی با بیان اینکه این افراد شرور با انسداد اتوبان، ایجاد سر و صدا و عربده کشی موجب رعب و وحشت شهروندان شده بودند، گفت: این متهمان قبل از حضور مأموران در محل، متواری شده بودند.

وی تصریح کرد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که این افراد، از اوباش سابقه دار یکی از محلات غرب تهران هستند که به همراه سایر همدستانشان پس از حضور در ناآرامی های اخیر ،در اتوبان تهران ـ کرج برای خودنمایی اقدام به تخریب خودروها و عربده کشی کرده اند.

محمدی افزود: در تحقیقات بعدی مشخص شد که دو متهم اصلی این پرونده برای رهایی از قانون، پس از ارتکاب جرم به یکی از شهرستانهای اطراف تهران گریخته اند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: با شناسایی مخفیگاه متهمان و اخذ نیابت قضایی، تیمی از مأموران پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی به مخفیگاه متهمان در حوالی پیکان شهر کرج اعزام و موفق شدند هر دو لیدر ناآرامی های اخیر را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.

به گفته رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی، تحقیقات برای بازداشت سایر متهمان این پرونده ادامه دارد.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha