قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۸۵۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مرگ دلخراش جوان ۱۹ ساله در آتش سوزی خیابان ستارخان

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از مرگ جوان ۱۹ ساله ای درپی آتش گرفتن یک مغازه لاستیک فروشی در خیابان ستارخان خبر داد.

مرگ دلخراش جوان ۱۹ ساله در آتش سوزی خیابان ستارخان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، باشگاه خبرنگاران: سید جلال ملکی گفت: در ساعت ۳:۲۷ بامداد امروز حادثه حریق در یک واحد صنفی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه واقع در ستارخان، خیابان افسر اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش نشانی در محل افزود: با حضور آتش نشانان در محل که یک مغازه لاستیک فروشی به مساحت حدود ۲۵ متر مربع بود، مشاهده شد که حریق تمام فضای داخلی این مغازه شامل همکف و نیم طبقه بالای آن به مساحت حدود ۹ مترمربع را در برگرفته و تعداد زیادی لاستیک هم که در این مغازه قرار داشت کاملا در آتش سوخته است. همچنین اهالی محل که تا قبل از رسیدن آتش نشانان اقدام به بازکردن کرکره مغازه کرده بودند، اعلام کردند که یک نفر داخل مغازه حضور دارد.

ملکی ادامه داد: در همین راستا آتش نشانان با تقسیم شدن به دو گروه همزمان با اطفای حریق، اقدامات خود برای یافتن فرد محبوس را نیز آغاز کردند که دقایقی بعد با جسم بی جان مردی حدودا ۱۹ ساله در نیم طبقه مغازه روبه روشدند که با تحویل وی به عوامل اورژانس مرگ این فرد تأیید شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه علت اصلی مرگ باید از سوی پزشکی قانونی اعلام شود، گفت: شواهد حاکی از آن بود که این جوان به دلیل صدمات ناشی از سوختگی و خفگی جان خود را از دست داده است.

وی با اشاره به اقدام آتش نشانان در اطفای حریق نیز اظهارکرد: عوامل آتش نشانی دقایقی بعد اقدام به اطفای حریق کرده و پس از ایمن سازی، در ساعت ۵:۲۹ محل را به عوامل انتظامی تحویل دادند. همچنین گروهی از کارشناسان آتش نشانی نیز تحقیقات خود برای یافتن چرایی وقوع حریق را آغاز کردند.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha