قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۸۲۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دیدار ذوب آهن و فولاد برای هواداران میزبان رایگان است

استان ها اصفهاناصفهان سخنگوی باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: بازی روز یکشنبه این تیم و فولادخوزستان برای هواداران میزبان رایگان است اما تماشاگران میهمان همچنان باید نسبت به تهیه بلیت…

دیدار ذوب آهن و فولاد برای هواداران میزبان رایگان است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، احمد جمشیدی روز یکشنبه تشریح کرد: هواداران تیم میهمان باید به سایت باشگاه ذوب آهن با نشانی https://www.zobahanclub.com/ مراجعه یا با ورود به بخش خرید بلیت اینترنتی نسبت به تهیه آن اقدام کنند تا هنگام ورود به ورزشگاه مشکلی نداشته باشند.

وی افزود: هواداران باشگاه فولاد خوزستان اما برای دیدن این دیدار باید بلیت تهیه کنند و در این زمینه پیش بینی های لازم انجام شده است.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن اصفهان در پاسخ به پرسشی در مورد چگونگی جداسازی ورود هواداران به ورزشگاه فولادشهر تشریح کرد: ورودی های تماشاگران هر ۲ تیم به صورت مجزا مشخص و جایگاه تماشاگران نیز بر این اساس پیش بینی شده تا در این زمینه مشکلی پیش نیاید.

وی همچنین با اشاره به حمایت هرچه بیشتر هواداران ذوب آهن از این تیم در دیدار امروز تصریح کرد: هدف ما در بازی با فولادخوزستان به دست آوردن هر سه امتیاز بازی است و در این راستا همه بازیکنان و کادر فنی با اتحاد و همدلی هم قسم شدند.

دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن اصفهان و فولاد خوزستان از هفته یازدهم لیگ برتر، امروز از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه به میزبانی ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می شود.

ذوب آهن در فصل جاری لیگ برتر فوتبال تا پایان دیدارهای هفته دهم با پنج باخت و مجموع هفت امتیاز در جایگاه چهاردهم جدول رده بندی قرار داشت.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha