قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۸۱۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شهدا قهرمانان واقعی ایران اسلامی/ لزوم الگوگیری نسل جوان از شهداء

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پارس آباد گفت: شهداء قهرمانان واقعی ایران اسلامی هستنند.

شهدا قهرمانان واقعی ایران اسلامی/ لزوم الگوگیری نسل جوان از شهداء

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، اردبیل، حسن نوری شامگاه گذشته در یادواره شهدای محله شهید باکری با اشاره به مجاهدت ها و ایثارگری شهدا و رزمندگان ، اظهار کرد: همه ما مدیون شهدا هستیم و امنیت، آسایش و آرامش امروز ما مرهون خون شهداست و همه باید قدردان خانوادهای شهدا باشیم.

وی شهدا را قهرمان واقعی ایران اسلامی دانست و افزود: شهدا باید به عنوان الگو و قهرمانان واقعی به نسل جوان کشور معرفی شوند.

فرمانده سپاه شهرستان پارس آباد با اشاره به جایگاه و نقش شهداء در پیشرفت و تعالی نظام اسلامی تصریح کرد: اقتدار امروز ایران اسلامی در جهان به برکت خون شهدا و در سایه رهنمودهای امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری به دست آمده است.

نوری تصریح کرد: در طول تاریخ هر جنگی که در کشور رخ داد قسمتی از ایران جدا شد اما در دوران هشت سال دفاع مقدس حتی یک وجب از خاک ایران اسلامی جدا نشده است.

وی اولین مولفه پیروزی رزمندگان ایران اسلامی را ایمان به خداوند دانست و گفت: الگوی رزمندگان دوران دفاع مقدس شهدای کربلا بودند که با بصیرت و آگاهی راه خود را انتخاب کردند.

رییس ستاد گرامی داشت هفته بسیج شهرستان پارس آباد برگزاری یادواره های شهدا را نیاز امروز کشور عنوان کرد و گفت: با توجه به نیاز جامعه برای الگوبرداری از قهرمانان و اسوه های حقیقی، برگزاری چنین یادواره هایی موجب گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می شود.

وی حضور مردم شهرستان پارس آباد در راهپیمایی اقتدار و امنیت ملی در حمایت از امنیت و رهبری را نشان بصیرت و آگاهی مردم دانست و گفت: این راهپیمایی باشکوه دشمنان اسلام و انقلاب را ناامید کرد و بصیرت ملت ایران را نشان دهد.

انتهای پیام/3463/122

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha