قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۸۰۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آغاز چهاردهمین دوره جشنواره تلاوت های مجلسی/ راه اندازی کد دستوری برای سهولت شرکت کنندگان

دبیر جشنواره تلاوت های مجلسی از آغاز مرحله مقدماتی چهاردهمین دوره این جشنواره در مشهد مقدس راه اندازی خبر داد و گفت: برای اولین بار کد دستوری ویژه ای جهت سهولت حضور شرکت کنندگان راه اندازی شده است.

آغاز چهاردهمین دوره جشنواره تلاوت های مجلسی/ راه اندازی کد دستوری برای سهولت شرکت کنندگان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ؛ مرحله مقدماتی چهاردهمین جشنواره تلاوت های مجلسی با برگزاری اولین دور خود در مشهد مقدس کار خود را آغاز می کند.

داود جعفری دبیر جشنواره تلاوت های مجلسی با اعلام این خبر گفت: این جشنواره در راستای لبیک به خواست مقام معظم رهبری مبنی بر راه اندازی محافلی برای تلاوت و استماع قرآن با همت حسینیه صاحب الزمانی تهران راه اندازی شد و کم کم در سراسر کشور گسترش یافت.

 

 

وی از برگزاری مرحله چهاردهم جشنواره در همه استان های کشور خبر داد و گفت: چهاردهمین دوره این جشنواره طی دو مرحله برگزار می شود که مرحله مقدماتی در استان های مختلف برگزار و برگزیدگان دور مقدماتی دهه فجر در تهران با هم رقابت می کنند. به این صورت برترین قاری مجلسی خوان کشور معرفی و تجلیل می شود.

جعفری از آغاز مرحله مقدماتی از مشهد خبر داد و گفت: اولین دور از مرحله مقدماتی جشنواره تلاوت های مجلسی در مشهد مقدس و به میزبانی جلسه مصطفی حاجی حسنی کارگر برگزار می شود.

دبیر جشنواره تلاوت های مجلسی از راه اندازی سامانه دستوری برای سهولت کار ثبت نام و دیگر کار های جشنواره خبر داد و گفت: دبیرخانه جشنواره در اقدامی جدید و در راستای سهولت حضور شرکت کنندگان و مخاطبان جشنواره کد دستوری #۳۰۱۱۴*۶۶۵۵* را راه اندازی کرده است. از این طریق علاقه مندان می توانند برای شرکت در جشنواره نام نویسی و عموم علاقه مندان هم می توانند از طریق رأی خود را برای انتخاب قاری برتر اعلام کنند. همچنین قرعه کشی اعطای جوایز به عموم مخاطبان و مستمعان هم از طریق کد دستوری انجام می شود.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha