قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۷۶۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

یدیعوت آحارونوت: شجاعت حزب الله برای مقابله با اسرائیل بیشتر شده است

جهان آسیای غربیتهران – – روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» روز شنبه در مطلبی نوشت: روش جدیدی که حزب الله لبنان علیه اسرائیل در پیش گرفته است حاکی از شجاعت بیشتر این حزب برای مقابله…

یدیعوت آحارونوت: شجاعت حزب الله برای مقابله با اسرائیل بیشتر شده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نوشته یدیعوت آحارونوت، تلاش های اخیر حزب الله برای سرنگون کردن پهپاد اسرائیلی، تجربه خطرناکی در سیاست های این سازمان که نیروهایش از سوریه با سلاح های پیشرفته ای برگشته اند به شمار می آید.

بر اساس این گزارش، فرماندهی نظامی منطقه شمالی ارتش اسرائیل بعید ندانسته که حزب الله حمله ای علیه این رژیم انجام دهد.

این روزنامه در ادامه نوشته است: ارتش حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان طی تحرکات اخیرش علیه اسرائیل در ماه های گذشته احساس جرأت و امنیت کرد و برای نخستین بار از جنگ دوم لبنان در سال ۲۰۰۶ اوایل سپتامبر (شهریور) از موشک های «کورنت» در منطقه ارتفاعات "دوف" استفاده کرد و اواخر اکتبر (مهر) با ضدهوایی به سمت پهپادهای اسرائیل آتش گشود.

این گزارش می افزاید: ارتش اسرائیل در طول مرز ۱۳۰ کیلومتری با لبنان در حال آماده شدن برای مقابله با هرگونه حمله از سوی دشمن اول اسرائیل در خاورمیانه  است.

دو فروند پهپاد متجاوز رژیم صهیونیستی شهریور گذشته با نقض حریم هوایی لبنان، در جنوب بیروت در منطقه ضاحیه سقوط کردند. پهپاد اول هیچ گونه خسارتی به همراه نداشت، ولی پهپاد دوم که مجهز به بمب بود، به بخشی از ساختمان رسانه ای حزب الله خساراتی وارد کرد.

حزب الله لبنان نیز۱۰  شهریور از انهدام یک خودروی نظامی رژیم صهیونیستی در جاده پادگان «افیفیم» خبر داد که بر اثر آن یک خودروی نظامی رژیم صهیونیستی منهدم شد. حزب الله در بیانیه ای اعلام کرد: این عملیات توسط گروه شهید «حسن زبیب» و «یاسر ضاهر» انجام شده است و بر اثر آن شماری از نظامیان صهیونیست کشته و زخمی شده اند. رژیم صهیونیستی هم به نظامیان خود در مرزهای شمالی دستور داده، برای هرگونه حمله از سوی حزب الله خود را آماده کنند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha