قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۷۶۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استاندار خراسان جنوبی: محرومیت زدایی استان را جشن می گیریم

استان ها خراسان جنوبی بیرجند استاندار خراسان جنوبی گفت: ما و تیم مدیریتی استان در این دوره هم قسم شده ایم تا اتفاقات بزرگی در استان رقم بخورد و به فضل الهی، جشن محرومیت زدایی را برگزار…

استاندار خراسان جنوبی: محرومیت زدایی استان را جشن می گیریم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش روز شنبه روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی محمدصادق معتمدیان در نشست بررسی مصوبات سفر استاندار به شهرستان های استان با حضور فرمانداران به صورت ویدئو کنفرانس افزود: روحیه امید نیز باید در مردم تقویت شود و بدانند که مدیران استان در حال تلاش مضاعف در جهت توسعه و رفع مشکلات استان هستند.

وی اظهار داشت: طرح هایی که در سفر به شهرها و روستاهای استان مصوب شده است، حاصل چندین مرحله کار کارشناسی بوده و به شخصه هیچ کار غیرکارشناسی را تایید نمی کنم بنابراین از یک موردِ این مصوبات هم به سادگی عبور نخواهیم کرد چرا که تعهد داده ایم و باید پاسخگوی مردم باشیم.

نماینده عالی دولت در خراسان جنوبی گفت: کارهای بزرگ و بی سابقه ای در استان در حال انجام است که مصوبات سفر، بخش کوچکی از آن است.

وی بر تسریع در اجرایی شدن مصوبات تاکید کرد و گفت: هیچ گونه تاخیر و تعللی در اجرای مصوبات پذیرفته نیست.

معتمدیان با اشاره به ابلاغ اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی جاده نهبندان به سربیشه و ۱۵ میلیارد تومانی جاده سربیشه به دُرُح تصریح کرد: در شرایط سخت کنونی کشور که اغلب پروژه ها در سایر استان ها ۴۰ درصد تخصیص اعتبار داشته اند، در خراسان جنوبی برخی پروژه ها ۹۰۰ درصد افزایش تخصیص داشته است. 

وی افزود: نباید فرصت طلایی توجه دولت به استان خراسان جنوبی را از دست داد و همه باید تلاش کنیم تا پسوند و وصله ناجور «محرومیت» را از خراسان جنوبی برداشته و آن را جشن بگیریم. 

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به سرمایه ارزشمند نیروی انسانی در استان گفت: یکی از بخش هایی که بنده را نسبت به توسعه استان امیدوار می کند، نیروی انسانی توانمند و دلسوز استان خراسان جنوبی است؛ افرادی که بدون چشمداشت، حق ماموریت، حق اضافه کاری و... چند برابر کار می کنند و شایسته تقدیرند.

وی بیان کرد: لازم می دانم از تلاش های همه مدیران، فرمانداران، بخشداران و کارشناسان دستگاه های اجرایی که قطار توسعه استان را به حرکت درآورده اند، صمیمانه قدردانی کنم.

معتمدیان همچنین با تاکید بر ضرورت اطلاع رسانی خدمات دولت در استان اظهار داشت: اطلاع رسانی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی به مردم، همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری بوده است و در شرایط فعلی کشور که با رایزنی های گسترده، بیشترین جذب اعتبار را در استان داشته ایم، عدم اطلاع رسانی خدمات دولت قابل قبول نیست و همه دستگاه های اجرایی استان باید در این بخش فعال باشند.

در این نشست که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیران استانی برگزار شد، فرمانداران نهبندان، طبس، سربیشه، قاینات، بشرویه، خوسف، درمیان، زیرکوه، سرایان و فردوس به صورت ویدئو کنفرانس مشارکت داشتند و روند پیشرفت پروژه ها مورد بررسی قرار گرفت.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha