قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۷۵۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان:

۲۲۰مدرسه تخریبی در هرمزگان وجود دارد/۲۰۰مدرسه فاقد برق هستند

بندرعباس- مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: از مجموع چهار هزارو ۵۰۰مدرسه هرمزگان، ۶۷۰ مدرسه در فهرست مدارس تخریبی قرار دارند که از این تعداد، ۲۲۰ مدرسه به صورت ۱۰۰درصد تخریبی هستند.

۲۲۰مدرسه تخریبی در هرمزگان وجود دارد/۲۰۰مدرسه فاقد برق هستند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، موسی دادی زاده سرخایی عصر شنبه در مراسم تکریم و معرفی مدیران کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان اظهار داشت: قریب به ۴۰۰ هزار دانش آموز هرمزگان در بیش از چهار هزار مدرسه مشغول به تحصیل هستند.

وی افزود: از مجموع مدارس استان تعداد ۶۷۰ مدرسه در لیست مدارس تخریبی قرار دارند که ۲۲۰ مدرسه به صورت ۱۰۰درصد تخریبی هستند و ۴۵۰ مدرسه نیازمند مقاوم سازی می باشند.

این مسئول یادآور شد: بیشترین مدارس تخریبی و غیر استاندارد استان هرمزگان در دو شهر بندرعباس و میناب قرار دارند که تراکم جمعیتی دانش آموزان در مدارس این مناطق به ۴۷ نفر در هرکلاس می رسد.

دادی زاده به وجود ۲۰۰ مدرسه استان هرمزگان اشاره کرد که بدون انشعاب آب و برق هستند و گفت: تعداد۱۳۰ مدرسه فاقد آب و برق در شهرستان بشاگرد است که امیدواریم در سفر معاون فنی و اجرایی نوسازی مدارس کشور شاهد رفع این مشکل مدارس بدون آب وبرق باشیم.

مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان ادامه داد: حدود ۱۵۰ مدرسه از سال گذشته تا کنون از محل اعتبارات استانی و خیرین، دارای انشعاب آب و برق شده اند و ضروری است مشکل نبود ردیف بودجه برای تخصیص تجهیزات از جمله انشعاب آب و برق برای مدارس خیرساز مرتفع گردد.

در ادامه از خدمات دوساله نوید احمدی مدیرکل سابق نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان تقدیر شد و سید فخرالدین هاشمی به عنوان سرپرست این اداره کل معرفی گردید.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha