قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۷۵۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فتنه های دشمن علیه ایران تمام نمی شود

عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: اینکه ما فکر کنیم فتنه ها تمام شده اند، اشتباه است، دشمنان شبانه روزی در حال تلاش برای فتنه در ایران هستند.

فتنه های دشمن علیه ایران تمام نمی شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از کرمان، مهدی چمران امشب در جمع تشکل های ولایی کرمان با اشاره به فتنه اخیر دشمن در کشور اظهار داشت: دشمنان برنامه ای گسترده پیچیده بودند، در فضای مجازی عده زیادی از افرادی که در شرارت ها همیشه جلو هستند را اجیر کرده بودند و بر موج اعتراضات مردمی سوار شدند و آن حوادث ناگوار را پیش آوردند.

عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب با بیان اینکه هر یکی از این آشوب ها که اتفاق می افتد امید دشمن را بیشتر می کند، افزود: گرچه این بار خیلی زود آشوب جمع شد، اما اتفاقاتی که افتاد ناگوار بود، عده ای جانشان را از دست دادند و به بیت المال ضربات زیادی وارد شد.

چمران بیان کرد: آشوب با یک اعلام نامناسب در زمان نامناسب شروع شد و یک حرکت سبب می شود دشمن از آن بهره برداری کند و مردم را هم به نارضایتی برساند.

عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب با بیان اینکه دشمنان در این فتنه، اصل نظام را نشانه رفته بودند، افزود: فرق اشرار با مردم این بود که شعار نمی دادند، آنها غارت می کردند و آتش می زدند، انسان بیگناه شهید می کردند و کتک می زدند.

وی ادامه داد: نتیجه ای که از این آشوب می گیریم این است که ما باید قدر امنیت را بدانیم چراکه دشمنان تلاش می کنند در کشور ما امنیت نباشد.

چمران گفت: قاعدتاً تصمیمات ناگهانی و تدابیری که درست نیست نباید در کشور اتفاق بیفتد، ما بعد از 40 سال دیگر فرصت آزمون و خطا نداریم.

وی با تأکید بر اینکه باید نمایندگان انقلابی به مجلس فرستاده شوند و گام های بلندتری در مسیر انقلاب و گام دوم انقلاب برداریم، خاطرنشان کرد: هر چه درگیر لایحه هایی مثل پالرمو و FATF شویم خودمان را محدود می کنیم و خود تحریمی است و نفعی برای ما ندارد.

چمران افزود: اینکه ما فکر کنیم فتنه ها تمام شده اند، اشتباه است، دشمنان شبانه روزی در حال تلاش برای فتنه در ایران هستند و مؤمن همیشه باید هوشیار باشد.

انتهای پیام/3388/ق

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha