قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۷۴۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

با نگاه ویژه مسئولان؛

پسوند محرومیت از نام خراسان جنوبی برداشته می شود

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه نباید فرصت طلایی توجه دولت به خراسان جنوبی را از دست داد، گفت: همه باید تلاش کنیم تا پسوند و وصله ناجور «محرومیت» را از خراسان جنوبی برداشته و آن را جشن بگیریم.

پسوند محرومیت از نام خراسان جنوبی برداشته می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدصادق معتمدیان، امروز شنبه ۲ آذر، در جلسه بررسی مصوبات سفر استاندار خراسان جنوبی به شهرستان های استان، اظهار کرد: طرح هایی که در سفر به شهرها و روستاهای استان مصوب شده است، حاصل چندین مرحله کار کارشناسی بوده و به شخصه هیچ کار غیرکارشناسی را تایید نمی کنم، بنابراین از یک مورد این مصوبات هم به سادگی عبور نخواهیم کرد چرا که تعهد داده ایم و باید پاسخگوی مردم باشیم.

وی ادامه داد: کارهای بزرگ و بی سابقه ای در استان در حال انجام است که مصوبات سفر، بخش کوچکی از آن است.

به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، استاندار خراسان جنوبی بر تسریع در اجرایی شدن مصوبات تاکید کرد و گفت: هیچ گونه تاخیر و تعللی در اجرای مصوبات پذیرفته نیست.

معتمدیان با اشاره به ابلاغ اعتبار 20 میلیارد تومانی جاده نهبندان به سربیشه و 15 میلیارد تومانی جاده سربیشه به درح، تصریح کرد: در شرایط سخت کنونی کشور که اغلب پروژه ها در سایر استان ها 40 درصد تخصیص اعتبار داشته اند، در خراسان جنوبی برخی از پروژه ها ۹۰۰ درصد افزایش تخصیص داشته است.

وی خاطرنشان کرد: ما و تیم مدیریتی استان در این دوره هم قسم شده ایم تا اتفاقات بزرگی در استان رقم بخورد و به فضل الهی، جشن محرومیت زدایی بگیریم؛ روحیه امید نیز باید در مردم تقویت شود و بدانند که مدیران استان در حال تلاش مضاعف در راستای توسعه و رفع مشکلات استان هستند.

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به سرمایه ارزشمند نیروی انسانی در استان افزود: یکی از بخش هایی که ما را نسبت به توسعه استان امیدوار می کند نیروی انسانی توانمند و دلسوز خراسان جنوبی است؛ افرادی که بدون چشمداشت، حق ماموریت، حق اضافه کاری و... چند برابر کار می کنند و شایسته تقدیرند.

معتمدیان ادامه داد: لازم می دانم از تلاش های همه مدیران، فرمانداران، بخشداران و کارشناسان دستگاه های اجرایی که قطار توسعه استان را به حرکت درآورده اند، صمیمانه قدردانی کنم.

وی با تاکید بر ضرورت اطلاع رسانی خدمات دولت در استان اظهار کرد: اطلاع رسانی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی به مردم، همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری بوده است و در شرایط فعلی کشور که با رایزنی های گسترده، بیشترین جذب اعتبار را در استان داشته ایم، عدم اطلاع رسانی خدمات دولت قابل قبول نیست و همه دستگاه های اجرایی استان باید در این بخش فعال باشند.

در این جلسه که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیران استانی برگزار شد، فرمانداران شهرستان های نهبندان، طبس، سربیشه، قاین، بشرویه، خوسف، درمیان، زیرکوه، سرایان و فردوس به صورت ویدیوکنفرانس در جلسه مشارکت داشتند و روند پیشرفت پروژه ها مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha