قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۷۳۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرمانده سپاه ولیعصر(عج):

امنیت خط قرمزی است که مردم از آن حفاظت می کنند

استان ها خوزستان اهواز فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: امنیت خط قرمز مردم و مهمترین مولفه ای است که ملت با وجود تمامی کاستی ها و مشکلات اقتصادی از آن حفاظت می کنند.

امنیت خط قرمزی است که مردم از آن حفاظت می کنند

سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور روز شنبه در حاشیه راهپیمایی مردم اهواز در محکومیت اغتشاشات اخیر در جمع خبرنگاران بیان کرد: مردم ولایتمدار و انقلابی خوزستان بار دیگر برای مقابله با توطئه های آمریکا وعوامل داخلی وابسته به استکبار به صحنه آمده و حماسه دیگری را آفریدند.

وی افزود: مردم با حضور خود در این میدان حماسی اقدام به تخریب اموال عمومی و تجاوز به حریم امنیت کشور را محکوم و دشمنان را ناامید کردند.

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: دشمنان باید بدانند مردم در کنار رهبر معظم انقلاب ، نظام اسلامی و نیروهای مسلح، استوار ایستاده و راه شهدا را ادامه می دهند.

پاسدار شهید اکبر مرادی دراقدام ناجوانمردانه تروریست ها به شهادت رسید

سرتیپ پاسدار شاهوارپور اظهار با اشاره به شهادت یکی از پاسداران وطن در اغتشاشات اخیر در شهرستان ماهشهر گفت: در روزهای گذشته برادرانی داشتیم که مقابل تروریست ها و عوامل دشمن ایستادگی کردند که یکی از آنها، شهید اکبر مرادی بود که دراقدام ناجوانمردانه تروریست ها به شهادت رسید.

وی افزود: با حضور پرشور خود در آیین تشییع این شهید بزرگوار، عهد و پیمان خواهیم بست تا راه شهدا را ادامه دهیم.

سروان پاسدار اکبر مرادی دراغتشاشات اخیر در شهرستان ماهشهر از ناحیه شکم و سینه مورد اصابت گلوله اشرار قرار گرفت و شامگاه جمعه به درجه شهادت نایل آمد

آیین تشییع پیکر مطهر این شهید والا مقام روز یکشنبه در شهرستان باغملک برگزار می شود.

راهپیمایی محکومیت و انزجار از اقدامات اغتشاشگران که در چند روز گذشته به بهانه افزایش قیمت بنزین به اموال عمومی خسارت وارد کرده و امنیت را خدشه دار کردند روز شنبه در اهواز برگزار شد.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha