قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۴۷۰۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

وزیر آموزش و پرورش: بازنشستگان و حق التدریسی ها می توانند صاحب مسکن ملی شوند / ۱۰ هزار ظرفیت استخدامی جدید در آموزش و پرورش

وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: ۱۰ هزار سهمیه استخدامی برای آموزش و پرورش دیده شده که تمام این ۱۰ هزار سهمیه به آزمون استخدامی منتقل شدند.

وزیر آموزش و پرورش: بازنشستگان و حق التدریسی ها می توانند صاحب مسکن ملی شوند / ۱۰ هزار ظرفیت استخدامی جدید در آموزش و پرورش

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محسن حاجی میرزایی در جمع خبرنگاران در حاشیه امضای تفاهم نامه ساخت ۱۷۰ هزار واحد مسکونی برای کارکنان آموزش و پرورش درباره بودجه سال آینده این وزارتخانه گفت: وزارت آموزش و پرورش از بودجه سالیانه رنج می برد و همواره برآورد هزینه آموزش و پرورش در بودجه به درستی صورت نمی گیرد.

وی افزود: البته هنوز بودجه سال ۹۹ به دولت ارائه نشده است، اما تمام تلاش ما این است که بودجه امسال را واقع بینانه تر تنظیم کنیم.

وزیر آموزش و پرورش را اشاره به بنزین سرویس های مدارس گفت: براساس تصمیم گیری ها قرار بر این است که رانندگان سرویس مدارس از ۱۲۰ لیتر بنزین در ماه برخوردار باشند که معادل آن به کارت آن ها واریز می شود.

حاجی میرزایی تاکید کرد: رانندگان سرویس ها و اولیای دانش آموزان نگران این موضوع نباشند و قرار نیست دریافتی سرویس مدارس افزایش یابد.

وی با اشاره به اجرای مسکن ملی در وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: بازنشستگان و مجموعه معلمین اعم از پیمانی ها، حق التدریسی ها و سایر کارکنان آموزش و پرورش در این طرح می توانند شرکت کنند.

وزیر آموزش و پرورش درباره استخدامی های جدید وزارت آموزش و پرورش گفت: مجلس قانونی را تصویب کرده که باید برای آن آیین نامه اجرایی را به تصویب و اجرا برسانیم. براساس آن، معلمان حق التدریسی در بخش های مختلف به ویژه بخش پیش دبستانی می توانند تغییر وضعیت دهند.

حاجی میرزایی تاکید کرد: ۱۰ هزار سهمیه استخدامی برای آموزش و پرورش دیده شده که تمام این ۱۰ هزار سهمیه به آزمون استخدامی منتقل شدند و پذیرفته شدگان می توانند وارد مراحل بعدی و طی دوره های بعدی شوند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha